Mariah Carey’in nişanlısı Marmaris’e servet bıraktı

ABD'liünlü şarkıcıMariah Carey'inmilyarder nişanlısıJames Packer'a ait "ArcticP" adlı lüks yat, Muğla'nınMarmaris ilçesine demir attı.80 metrelik lüks yata

Mariah Carey’in nişanlısı Marmaris’e servet bıraktı

ABD'liünlü şarkıcıMariah Carey'inmilyarder nişanlısıJames Packer'a ait "ArcticP" adlı lüks yat, Muğla'nınMarmaris ilçesine demir attı.80 metrelik lüks yata karadanve denizden 600 bin litre yakıtikmali yapılırken Avusturyalıişadamı ilçeye 2 milyon lirabıraktı.

Yunanistan'ın Rodos adasındangelen ABD'li ünlü şarkıcıMariah Carey'in milyarder nişanlısıJames Packer'a ait "ArcticP" adlı lüks yat, sabah saatlerindekörfezden giriş yaparak limanınbüyük rıhtımına yanaştırıldı.

Lüks yatta 19 kişilik mürettebatbulunduğu bildirilirken ünlüşarkıcı Mariah Carey ve nişanlısıJames Packer'in yatta olmadığıöğrenildi.

Dünyanın 7'nci büyükyatı olarak kabul edilen "ArcticP"ye, İzmir Aliağalı bir firmatarafından karadan 8 TIR, yakıtikmal gemisinden ise 600 binlitre yakıt ve yağ ikmali yapıldı.


Amerikalı ünlü şarkıcı MariahCarey'le nişanlanan ve kişisel serveti4 milyar doları bulduğu söylenenJames Packer'e ait "ArcticP" isimli yat için alınan 600 binlitre yakıt karşılığı 1 milyon 800bin lira ücret öderken yata verilenyağ ve kumanya ile birlikteilçeye yaklaşık 2 milyon lira parabıraktığı öğrenildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Çakır’dan kutlama sonrası Oktay açıklaması
Deniz Çakır’dan kutlama sonrası Oktay açıklaması
Deniz Seki ameliyat oldu!
Deniz Seki ameliyat oldu!