Hemen Bunu Yapanın 300 Lira Cepte

Son Dakika Haber Portalı

Hemen Bunu Yapanın 300 Lira Cepte

Ocak’ta SSK ve Bağ-Kur emekli maaşlarına yapılan 100 liralık seyyanen zam, yıl içinde emekli olanlara da yansıtılıyor. 31 Aralık 2016 tarihine kadar SSK ve Bağ-Kur'dan emekli olacak herkes, bu 100 liralık zamdan faydalanabilecek. Yani hemen şimdi emekli olanlar yıl sonuna kadar 300 lira ekstra parayı cebine koymuş olacak.

300 LİRALIK AVANTAJ

SSK ve Bağ- Kur emeklileri için ekstra 100 liralık seyyanen zammı hayata geçiren hükümet, bu düzenlemeyle sadece emeklileri değil, emekli adaylarını da sevindirdi. Çıkarılan yasa ile 2016 yılı içerisinde SSK ve Bağ- Kur'dan emekli olacaklara da 100 liralık seyyanen zamdan yararlanma imkanı getirildi. Takvim'de yer alan habere göre 31 Aralık 2016 tarihine kadar SSK ve Bağ-Kur'dan emekli olan herkes, bu 100 liralık zammı alabilecek.

Bu tarihten sonra emekli olanlar ise söz konusu artıştan yararlanamayacak. Ancak hemen emekli olanlara maaşları 100 liralık seyyanen zam yansıtılarak bağlanacak. Bu kişilerin böylece ekstra zam yoluyla bu yıl elde edeceği avantaj 300 lira olacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vatan Şaşmaz'ın yerine gelen isim belli oldu
Vatan Şaşmaz'ın yerine gelen isim belli oldu
Ece Erken'in yeni aşkına, eski eşinden olay yorum!
Ece Erken'in yeni aşkına, eski eşinden olay yorum!