İşte Dünyanın Konuştuğu Bebek

Son Dakika Haber Portalı

İşte Dünyanın Konuştuğu Bebek

Elastik vücutları, ışıltılı görünüşleri, büyük kulakları ve küçük burunlarıyla tüm görenleri hayrete düşüren Avatar bebeklere bir de yakından bakalım...

Yine dünyanın konuştuğu Avatar filmi 2009 yılının en çok izlenen yapımlarından biri olmuştu. Filmin kendisi kadar karakterlerin dış görünüşleri de son derece dikkat çekmişti.

Avatar bebekler de tıpkı 'Avatar' filmi gibi çok başarılı olacağa benziyor. Instagram’da Arts.hub sayfası tarafından paylaşılan 'Avatar Bebekler' videosu da tam 2.5 milyon kişi tarafından izlendi.

İspanyol bir oyuncak firması tarafından üretilen Avatar bebekler, gerçekçi görünüşleriyle izleyenlerin ağzını açık bıraktırdı. İzleyenler bu bebeklerin ürkütücü mü yoksa sevimli mi olduğuna bir türlü karar veremedi.

İnstagram'da çok sayıda izlenen ve paylaşılan Avatar bebekleri, sevimli bulanlar kadar ürkütücü bulanlar da mevcut. 2 bin dolardan satışa sunulan Avatar bebeklerin fiyatı da tıpkı görünüşleri kadar insanları ikiye böldü.

Şu anda sadece bebek olarak evlerimizde yer alacak olan avatarların yetişkin hallerinin de yapılması merakla bekleniyor. Bebek halleriyle görenleri ikiye bölen avatarların yetişkin hallerine gelecek olan tepki ise şimdiden merak konusu oldu.

Elastik vücutları, ışıltılı görünüşleri, büyük kulakları ve küçük burunlarıyla tüm görenleri hayrete düşüren Avatar bebeklere bir de yakından bakalım... Elastik vücutları, ışıltılı görünüşleri, büyük kulakları ve küçük burunlarıyla tüm görenleri hayrete düşüren Avatar bebeklere bir de yakından bakalım...

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Naza     2016-11-10 Super çox şirinler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ali Atay'a İlan-ı Aşk: Seni Çok Seviyorum
Ali Atay'a İlan-ı Aşk: Seni Çok Seviyorum
Serdar Bilgili, İş Adamı Hakan Uzan'ın Eşiyle Aşk Yaşıyor
Serdar Bilgili, İş Adamı Hakan Uzan'ın Eşiyle Aşk Yaşıyor