İşte Terim ve Arda arasında geçen o konuşma

Son Dakika Spor Haberleri

İşte Terim ve Arda arasında geçen o konuşma

İmparator'un bu mutlu günü Arda ile arasındaki buzların erimesi için iyi bir fırsat olabilirdi. Gümüşdağ telefonu kapatır kapatmaz bu kez de Arda Turan'ı arayıp, "Hocanın torunu oldu. Arayıp kutlaman çok şık olur. Bu kriz de artık çözülsün. Türkiye için hocanın gönlünü al" diye ağabey tavsiyesinde bulundu.

5 AYLIK KRİZ NİHAYET ÇÖZÜLDÜ Barcelonalı yıldız da Göksel Başkan'ın hatırını kırmadı, üstelik tatsız şeyler yaşansa da her zaman "Babam gibi" dediği Terim'i araması en doğru davranış olurdu. Hiç tereddüt etmeden Terim'i aradı, "Hayırlı olsun Hocam, torununuz olmuş.

Allah anneli babalı büyütsün. Ne yaşarsak yaşayalım benim size sevgim, saygım değişmez. Sonsuzdur" ifadelerini kullandı. Fatih Terim de bu sözleri hem gönül alma hem de özür olarak değerlendirip, konuyu hiç uzatmadı. Ardından Arda'yla birlikte diğer oyuncuları da Milli Takım'a çağırıp, 5 aylık krizi sona erdiren adımları attı.

ARACI DEĞİL BARIŞ ÖNEMLİ Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ da konuyla ilgili AKŞAM'a şu açıklamayı yaptı: "Ben Arda'yla her zaman konuşuyorum. Hoca ile de her zaman görüşüyoruz. Sadece bugün değil, her zaman iletişim halindeyiz.

Dolayısıyla Arda da hocasıyla konuşmuş, sorun çözülme kavuşmuş. Önemli olan kimin araya girdiği, vesile olduğu değil. Önemli olan bu ortamın oluşması. Arda ile Terim arasına kimse girmemeli. Hocamızın, Arda'nın üzerinde çok emeği var. Bu barış bizi mutlu etti."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kerkük yenilgisi ardından barzani suçluyu buldu
Kerkük yenilgisi ardından barzani suçluyu buldu
Ünlü Sunucu Seda Akgül, Ekranlara Dönüyor
Ünlü Sunucu Seda Akgül, Ekranlara Dönüyor