Rasim Ozan Kütahyalı: Rıdvan Akar ve Candaş Tolga'nın olduğu yerde...

Futbol yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı, Beyaz TV ekranlarında Beşiktaş yönetiminin Fotomaç gazetesine uyguladığı sansüre çok sert tepki gösterdi. Fikret Orman'a seslenerek "Bazı başkanlardan ne farkın kaldı?" diye sordu.

Rasim Ozan Kütahyalı: Rıdvan Akar ve Candaş Tolga'nın olduğu yerde...

Futbol yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı, Beyaz TV ekranlarında Beşiktaş patronajinin Fotomaç gazetesine uyguladığı sansüre çok sert tepki gösterdi. Fikret Orman'a seslenerek "Bazı başkanlardan ne farkın kaldı?" diye sordu.

 

Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol programında konu için konuşan Kütahyalı, Fikret Orman'a tepki gösterdi. Rasim Ozan Kütahyalı, Beşiktaş'ın elinde Rıdvan Akar ve Candaş Tolga Işık gibi iki gazetecinin yer aldığını, bu verilen kararın bu iki isim tarafından düzeltilmesi gerektiğini ifade etti.

İşte Kütahyalı'nın sözleri:

Rasim Ozan Kütahyalı '' Fikret Orman diger başkanlardan ne farkın kaldı''

''BU SABAH GRUBU SENİ ÇOK DESTEKLEDİ''

"Dün Mete Kalkavan maçı berbat yönetti, bütün adaletli, objektif Beşiktaşlılar da bunu söylüyor. Ben burada Sinan abiyle beraber çoğu zaman Beşiktaş'ın hakkını, hukukunu yedirmemek için Galatasaraylı olmama rağmen çalışmış bir adamım. Ayrıca bu Sabah grubu seni çok destekledi."

 

Ahmet Çakar'dan Fikret Orman'a sert tepki

''SENİN DİĞER BAŞKANLAR'DAN NE FARKIN KALDI''

"Çok büyük yanlış yaptınız. Senin bazı başkanlardan ne farkın kaldı? Sen centilmendin, demokrattın, tahammüllüydün, herkese açıktın. Onun için diğer bütün kulüp taraftarları da sana sempatiyle bakıyordu. Bu Fotomaç'a yaptığınız ayıptır."

 

Öte yandan Fotomaç gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Zeki Uzundurak, A Spor'da katıldığı yayında, Candaş Tolga Işık'la görüştüğünü ve yazılan yazıyla kendisinin bir ilgisi olmadığını söylediğini aktardı.


Zeki Uzundurukan: "Fikret Orman baltayı taşa vurdu".

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vatan Şaşmaz'ın yerine gelen isim belli oldu
Vatan Şaşmaz'ın yerine gelen isim belli oldu
Ece Erken'in yeni aşkına, eski eşinden olay yorum!
Ece Erken'in yeni aşkına, eski eşinden olay yorum!