Fatih Terim'den olay poz!

Son Dakika Spor Haberleri

Fatih Terim'den olay poz!

EURO 2016'da yaşanan kriz sırasında Çek Cumhuriyeti maçı öncesinde çekilen ve Arda Turan'ın arka sıralarda isteksiz bir görüntü çizdiği takım fotoğrafı, küskünlüğün en büyük kanıtlarından biri olarak gösterilmişti.

Arda Turan'ın 3 maç sonra döndüğü A Milli Takım'da çekilen ilk fotoğrafta da bu sefer Fatih Terim arkalarda yer aldı ve fotoğraf karesine dahil olmadı. Fatih Terim'in bu hareketinin, Arda Turan'a bir mesaj olabileceği kaydedildi. TFF'den ise bu habere jet bir cevap geldi. Cevapta şu ifadeler kullanıldı:

A Milli Takım'ın bugün yapılan antrenmanı ile ilgili bir spor gazetesinin sosyal medya hesabı ve bazı spor haber sitelerinde, Türkiye Futbol Direktörümüz Fatih Terim üzerine tamamen gerçek dışı ve kötü niyet barındıran bir haber yayınlanmıştır.

15 Temmuz Şehitleri anısına koşulacak olan maratonda giyilecek "15 Temmuz Şehitleri için koşuyoruz" yazılı forma çekiminde, sadece oyuncuların objektif karşısına geçtiği bir andaki karenin maksatlı bir şekilde Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'i de görüntüye alarak, kamuoyunu yanıltıcı ve yanlış bir şekilde servis edilmesini, basın etiğine uygun bulmadığımızı kamuoyunun bilgisine sunarız.

Şehitler anısına hazırlanan böylesi anlamlı bir organizasyonu bile çarpıtarak, gerçek dışılıkta boyut atlamış bir üslupla yayınlayıp kirletmeye yeltenenleri, milli birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımız olan bugünlerde Milli Takımımıza destek olmak yerine bu tarz spekülatif haberlerle yıpratmayı hedefleyenleri, şiddetle kınıyor ve kamuoyunun vicdanına havale ediyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ali Atay'a İlan-ı Aşk: Seni Çok Seviyorum
Ali Atay'a İlan-ı Aşk: Seni Çok Seviyorum
Serdar Bilgili, İş Adamı Hakan Uzan'ın Eşiyle Aşk Yaşıyor
Serdar Bilgili, İş Adamı Hakan Uzan'ın Eşiyle Aşk Yaşıyor