Derbi öncesi tehlikeli gerginlik!

Son Dakika Spor Haberleri

Derbi öncesi tehlikeli gerginlik!

SANAL ALEMDE DERBİ DÜELLOSU Başantrenör Ergin Ataman'ın, salonda çalınan 'Çalgıcı Karısı Binnaz' şarkısını eleştirmesine, sarı-lacivertli yönetici Barış Aydil, Twitter'dan, "Her mağlubiyette kamufle etmek için başka konuları mevzu bahis yapma. Azıcık delikanlı ol delikanlı Gergin A." yazdı.

Galatasaray yöneticisi Ural Aküzüm de Twitter'dan, Melih Mahmutoğlu'nun yaptığı anonsun TBF yönetmeliği çerçevesinde '3. anons' sayılacağını ve Fenerbahçe'nin salonunun kapanması gerektiğini savundu.

'61 NUMARA KÜFRETTİ' Fenerbahçe kulübü, internet sitesi üzerinden isim vermeden Göksenin Köksal'ı işaret ederek ceza verilmesini istedi. Açıklamada, özetle, "Rakip takımın 61 numaralı oyuncusunun, özellikle takımımız farkı açtığında, tribünlere yönelik galiz küfürleri ve vücut hareketleri, tüm kamuoyunun malumudur. Bu oyuncunun her eylemi için hem 6222 sayılı yasa hem de TBF Disiplin Talimatları nezdinde gerekli şikâyetler delilleriyle birlikte yapılacaktır" denildi.

'OPERASYON' VURGUSU Galatasaray, alınan 'polemiklere karşı yanıt yok' kararını, Fenerbahçe'nin açıklaması karşısında 'esnetti.' Aziz Yıldırım için 'malum başkan' denilen açıklama özetle şu şekilde: "Fair-play'den kendi çıkarları söz konusu olunca bahseden malum kulübün 20 Kasım'daki maç öncesi yaptığı kışkırtıcı davranışları kınarız. Salonda yaşanan rezilliklerin, Göksenin Köksal üzerinden yapılan algı operasyonuyla aklanmaya çalışılması Türk halkının zekâsına hakarettir." (Hürriyet)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ali Atay'a İlan-ı Aşk: Seni Çok Seviyorum
Ali Atay'a İlan-ı Aşk: Seni Çok Seviyorum
Serdar Bilgili, İş Adamı Hakan Uzan'ın Eşiyle Aşk Yaşıyor
Serdar Bilgili, İş Adamı Hakan Uzan'ın Eşiyle Aşk Yaşıyor