Genç âşıkların korkunç sonu

Son Dakika Güncel Haberler

Genç âşıkların korkunç sonu

Rusya'da, Shakespeare'in yazdığı tiyatro oyunu "Romeo ve Juliette" ya da ünlü sinema filmi "Bonnie ve Clyde"ı aratmayan trajik bir olay yaşandı. İkisinin de 15 yaşlarında olan gençler, kendilerini takip eden polis aracına ateş açtıktan sonra intihar ederek yaşamlarına son verdi. Sevgili oldukları açıklanan Denis ve Katherina, polis devriyesini vurup intihar ettikleri anları canlı yayın uygulaması Periscope üzerinden yayımladı.

PARTİYE İZİN ÇIKMAYINCA Gençlerin korkunç bir şekilde canına kıymasına neden olan olay ise basit bir tartışmadan çıkmış ve giderek büyümüştü. Instagram'dan yayımladıkları videoda Katherina annesinin izin vermemesine rağmen pijama partisine katıldığını, ailesinin gece yarısı arkadaşlarının evine geldiğini anlatıyor. Katherina, "Sert tartışmaydı. Denis ve annesinin önünde oldu. Kaçtım" diyor.

POLİS KORKUSU MU? Olayda kaza ihtimalinin hafifletici bir sebep olmasına karşın çocuklar asla tercih edilmemesi gereken bir davranışta bulunuyor. Rus basınında çıkan bazı haberlere göre ise çocukların daha önce de polislerle başı derde girmişti. Polis trajik olayı araştırmak için çocukların ailelerini de soruşturmaya dâhil edecek.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vatan Şaşmaz'ın yerine gelen isim belli oldu
Vatan Şaşmaz'ın yerine gelen isim belli oldu
Ece Erken'in yeni aşkına, eski eşinden olay yorum!
Ece Erken'in yeni aşkına, eski eşinden olay yorum!