Derbi öncesi Dursun Özbek'i kızdıran Lens sorusu!

Son Dakika Haber Portalı

Derbi öncesi Dursun Özbek'i kızdıran Lens sorusu!

DURSUN ÖZBEK'İ KIZDIRAN JEREMAİN LENS SORUSU Galatasaray Başkanı, "Fenerbahçeli Lens'in sakatlığına sevindiniz mi?" sorusuna ise "Böyle soru olur mu!" karşılığını verdi.

"SNEIJDER'İN VAZİFESİ GOL ATMAK, DERBİDE ATAR" Cim-Bom'un Başkanı, Sneijder'in Kadıköy'de gol atıp atamayacağıyla ilgili olarak, "Sneijder'ın vazifesi gol atmak. Derbi maçta atar mı, atar tabii" yorumunu yaptı.

"17 SENEDİR YENEMİYORUZ, YİNE YENEMEYİZ DURUMUNDA DEĞİLİZ" Kadıköy'de 17 yıllık hasreti bitirmeye gideceklerini söyleyen Özbek, şampiyonluk için, "Her maç yeni bir maç. Biz bu 17 yıllık hasreti bitirmeye gideceğiz. Sonuçta bu sportif bir faaliyet.

Şöyle bir durum içinde değiliz: Ya 17 senedir yenemiyoruz yine yenemeyiz durumunda değiliz. Eminim ki G.Saray, Kadıköy'deki her maça yenmeye gider.

Bu yarış Mart sonu veya Nisan'dan önce şekillenmez. Nisan ayı gibi maçlar çok önemli. (Mayıslar Galatasaray'ın hatırlatması üzerine) Hep öyle oldu, öyle olacak" diye konuştu.

"FENERBAHÇELİLER "BAŞKANIM" DİYE KARŞILADI" İşte Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in diğer açıklamaları... -Fenerbahçe Kulübü'nden bir yazı, davet geldi mi? Yok bir şey gelmedi. -Ülker Arena'ya da gittiniz. Tribünlerden sıcak mesajlar geldi.

Ben locada oturdum, gören "Başkanım" diye selamladı. Provokasyon olmazsa bir sıkıntı yok, bunu gördük. -Aziz Yıldırım başkan ile hiç görüştünüz mü? Hayır...

-Divan'da yabancı hakem konusu gündeme getirildi. Var mı böyle bir isteğiniz? Valla şu anda öyle bir şey yok. Federasyonun da böyle bir şeyi yok.

Hakemler zaten hata yapabiliyor. Futbolun gidişatı içinde bunlar var. İnşallah pazar günkü maçta hakem hatası olmaz, olursa da her iki tarafa da az olur diye düşünüyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ali Atay'a İlan-ı Aşk: Seni Çok Seviyorum
Ali Atay'a İlan-ı Aşk: Seni Çok Seviyorum
Serdar Bilgili, İş Adamı Hakan Uzan'ın Eşiyle Aşk Yaşıyor
Serdar Bilgili, İş Adamı Hakan Uzan'ın Eşiyle Aşk Yaşıyor