En Karanlık Gecede Son Durum! O Hainlerin 2 Bin 225'i Hakkında

Son Dakika Haber Portalı

En Karanlık Gecede Son Durum! O Hainlerin 2 Bin 225'i Hakkında

"FETÖ Silahlı Terör Örgütü'ne" yönelik tüm soruşturmalar kapsamında aralarında asker, akademisyen, öğretim üyelerinin bulunduğu toplam 7 bin 277'i şüpheli üzerine işlem yapıldığı, 2 bin 225'inin tutuklandığı, bin 602 şüpheli karşı ise adli kontrol kararı verildiği belirtildi. 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili olarak meydana gelen olaylarla ilgili tutuklu dağılımı şöyle: AK Parti İl Binası'nın işgal edilmesi olayı 11'i tutuklu 74 şüpheli.

"FETÖ Silahlı Terör Örgütü'ne" yönelik tüm soruşturmalar kapsamında aralarında asker, akademisyen, öğretim üyelerinin bulunduğu toplam 7 bin 277'i şüpheli üzerine işlem yapıldığı, 2 bin 225'inin tutuklandığı, bin 602 şüpheli karşı ise adli kontrol kararı verildiği belirtildi. 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili olarak meydana gelen olaylarla ilgili tutuklu dağılımı şöyle: TRT Ulus, Digitürk ve Vodafone binasının işgal edilmesi olayları 56'sı tutuklu 105 şüpheli.

"FETÖ Silahlı Terör Örgütü'ne" yönelik tüm soruşturmalar kapsamında aralarında asker, akademisyen, öğretim üyelerinin bulunduğu toplam 7 bin 277'i şüpheli karşı işlem yapıldığı, 2 bin 225'inin tutuklandığı, bin 602 şüpheli üzerine ise adli kontrol kararı verildiği belirtildi. 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili olarak meydana gelen olaylarla ilgili tutuklu dağılımı şöyle: İMKB binasının işgal edilmesi olayı 11'i tutuklu, 13 şüpheli.

"FETÖ Silahlı Terör Örgütü'ne" müteveccih tüm soruşturmalar kapsamında aralarında asker, akademisyen, öğretim üyelerinin bulunduğu toplam 7 bin 277'i şüpheli karşı işlem yapıldığı, 2 bin 225'inin tutuklandığı, bin 602 şüpheli için ise adli kontrol kararı verildiği belirtildi. 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili olarak meydana gelen olaylarla ilgili tutuklu dağılımı şöyle: Taksim Bölgesi'nde meydana gelen olaylar 12'si tutuklu 86 şüpheli.

"FETÖ Silahlı Terör Örgütü'ne" yönelik tüm soruşturmalar kapsamında aralarında asker, akademisyen, öğretim üyelerinin bulunduğu toplam 7 bin 277'i şüpheli üzerine işlem yapıldığı, 2 bin 225'inin tutuklandığı, bin 602 şüpheli üzerine ise adli kontrol kararı verildiği belirtildi. 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili olarak meydana gelen olaylarla ilgili tutuklu dağılımı şöyle: Okmeydanı Bölgesi'nde meydana gelen olaylar 4'ü tutuklu 9 şüpheli.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vatan Şaşmaz'ın yerine gelen isim belli oldu
Vatan Şaşmaz'ın yerine gelen isim belli oldu
Ece Erken'in yeni aşkına, eski eşinden olay yorum!
Ece Erken'in yeni aşkına, eski eşinden olay yorum!