Bayrampaşa'daki yangın henüz söndürülmüş değil. Büyüyerek devam eden yangında patlama sesleri yükseliyor. Çevreden gelen çok sayıda ekibin müdahalesi devam ediyor. İşte Bayrampaşa'daki yangından son dakika bilgilieri...Bayrampaşa Baltaş Kilimciler Sanayi Sitesi'nde plastik üreten bir iş yerinde yangın çıktı.

Çok sayıda itfaiye ekibi müdahale ediyor. Edinilen bilgilere göre, Bayrampaşa'da bulunan Baltaş Kilimciler Sanayi Sitesi'nde bir plastik fabrikasında yangın çıktı. Kısa sürede büyüyen alevler, sanayi sitesinde yer alan diğer iş yerlerine de sıçradı.

Olay yerine çok sayıda itfaiye grubu ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yangına müdahale eden itfaiye ekipleri, bir yandan da merdiven araçlarıyla mahsur kalan işçileri kurtarmaya çalıştı. Yanan sanayi merkezinde zaman zaman patlamaların meydana geldiğide görüldü.İtfaiyenin yangına müdahalesi sürüyor.

Yangın, iş merkezinin otoparkına sıçradı
Bayrampaşa'daki fabrika yangını, iş merkezinin otopark olarak kullanılan üst katında bulunan alana da sıçradı. Otoparktaki araçlar alev alev yanmaya başladı.

Bayrampaşa'da Baltaş Kilimciler Sanayi Sitesi'nde plastik fabrikasında çıkan yangın, iş merkezinin en üst katında otopark olarak kullanılan kısma sıçradı.

Yaklaşık 30 aracın bulunduğu alandaki otomobiller birer birer yanmaya başladı. Araçlarda zaman zaman patlamaların yaşandığı görüldü. İtfaiyenin yangını kontrol altına alma çalışmaları devam ediyor.