Hükümetten Emekliye Yeni Yıl Hediyesi

Son Dakika Haber Portalı

Hükümetten Emekliye Yeni Yıl Hediyesi

Emekliler, promosyon için devreye giren Başbakan Yıldırım’dan yılbaşında müjde bekliyor. TÜED Başkanı çağrı yaptı: Rakamların yükseltilmesini bekliyoruz. Beklentileri karşılayacak bir tutar istiyoruz

Yaklaşık 11.6 milyon emekli,Çalışma ve Sosyal GüvenlikBakanlığı ile bankalar arasındatamamlanarak sunulan banka promosyonupazarlığının sonucunu merakla beklemeyebaşladı. Başbakan Yıldırım'dan kendisinesunulan rakamları yükseltmesini bekleyenemeklilerin cebine girecek ciddi birmeblağ.

Emeklilerin talepleri arasında yıllardırilk sıralarda olan banka promosyonuverilmesi konusunda son aşamaya gelindi.Çalışma Bakanlığı ile bankalar arasındayaklaşık 1 yıldır süren görüşmelertamamlanarak, pazarlıkta ulaşılan sonrakam Başbakan Yıldırım'a sunuldu.

Yıldırım'ın, kamuoyunun beklentilerininaltında kalması nedeniyle sunulan rakamıtekrar gözden geçireceği belirtilirken,rakamın bir miktar daha artırılmasıiçin İlerleyen günlerdekiolası toplantının ardından Yıldırım'ın,hükümetin emeklilere aylıkları karşılığındabir miktar banka promosyonu verilmesivaadini sonuçlandırıp, verilecektahmin ediliyor.

Çalışma Bakanlığı ile bankalar arasındatamamlanan görüşmelerde, emeklilereverilmesi noktasında anlaşıldığı öğrenildi.Yüksek aylık alan emeklinin yüksek, düşükaylık alan emeklinin ise düşük miktardayararlanacağı promosyon imkanı, .

EMEKLİ MAAŞI HESAPLAMA NASIL YAPILIR?

SONUCA ODAKLANDIK
, "Yıllardır talepettiğimiz banka promosyonundaartık sona yaklaşılmış olmasınınmemnuniyetini yaşıyoruz. Bumemnuniyetimizin dört başı mamurbir mutluluğa dönüşmesi içinverilecek rakamların " dedi.Ergün,emeklilerin rakamlarını düşük bulduğunuBaşbakan'dan yükseltmesinibeklediklerini söyledi.

KAYNAK: TAKVİM

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vatan Şaşmaz'ın yerine gelen isim belli oldu
Vatan Şaşmaz'ın yerine gelen isim belli oldu
Ece Erken'in yeni aşkına, eski eşinden olay yorum!
Ece Erken'in yeni aşkına, eski eşinden olay yorum!