Tüm Türkiye bunu konuşucak! Büyükelçi suikastında şok gelişme

Son Dakika Güncel Haberler

Tüm Türkiye bunu konuşucak! Büyükelçi suikastında şok gelişme

FETÖ'nün yayın organlarından biri olan Samanyolu TV'de yayınlanan Nizama Adanmış Ruhlar'ın 89. bölümünde, Rusya'nın Ankara Büyükelçisi Karlov suikastinin işlendiği görüldü. FETÖ terör örgütünün bir çok gizli mesajından biri de bu şekilde ortaya çıkmış oldu. FETÖ terör örgütü üyesi olduğu ortaya çıkan suikastçi polisinde, gerçekleştirdiği saldırı Samanyolu TV'deki dizinin birebir aynısı.

RESİM SERGİSİNDE SUİKAST YAPILIYOR

Nizama Adanmış Ruhlar'ın 89. bölümünde dikkat çeken görüntülerde Rus Büyükelçi'ye yapılan suikastle birebir örtüşen bir çok detay var. TGRT Haber'den Semih Bişkin'in haberine göre, dizinin bu bölümünde resim sergisi düzenleniyor. Ayrıca serginin Zaman Gazetesi'nde düzenlenmesi de çarpıcı bir detay olarak göze çarpıyor.

Resim sergisine büyükelçi senaryo gereği tıpkı suikastin gerçeğinde olduğu gibi eşiyle birlikte katılıyor. Resim sergisini gezen büyükelçi rolündeki şahıs eşiyle birlikte resimlere bakıyor ve resimlerden birini beğeniyor, içeceklere zehir katan suikastçı başarılı sonuca ulaşamıyor.

 

SİLAHI BAŞKASI İÇERİDE TESLİM EDİYOR

Dizinin devamında ise, resim sergisinde tanıtım yapan bayan rolündeki şahıs çantasında bulundurduğu silahı suikastçıye teslim ediyor. Suikastçi büyükelçiye doğru ilerlerken korumalar tarafından tespit ediliyor ve suikast engelleniyor. Dizinin senaryo gereği olan bu kısmı hariç diğer tüm kısımlar tıpkı Ankara'da gerçekleşen Rusya Büyükelçisi Andrey Karlov suikasti ile birebir örtüşüyor. 

TGRT Haber - Semih Bişkin

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ali Atay'a İlan-ı Aşk: Seni Çok Seviyorum
Ali Atay'a İlan-ı Aşk: Seni Çok Seviyorum
Serdar Bilgili, İş Adamı Hakan Uzan'ın Eşiyle Aşk Yaşıyor
Serdar Bilgili, İş Adamı Hakan Uzan'ın Eşiyle Aşk Yaşıyor