Fragman Haber

Dizi ve televizyon sektörünün internetteki bilgi kaynaklarından biri olmayı hedefleyen fragmanhaber sektöre dair geniş bir bilgi portföyü oluşturma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Fragman Haber

Fragman Haber Fragmanhaber.com Dizi ve televizyon sektörünün internetteki bilgi kaynaklarından biri olmayı hedefleyen fragmanhaber.com sektöre dair geniş bir bilgi portföyü oluşturma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Başlıca kategorileri Diziler, fragmanlar, Dizi Haberleri, Ünlüler (Oyuncular, Yönetmenler, Yapımcılar..) gibi içeriklerden oluşan web sitesi takipçilerine her zaman gerçek ve tam bilgi vermeyi hedeflemektedir. Tv ve dizi dünyasına dair birçok bilgiyi içerisinde barındıran fragmanhaber.com tv reytinglerinden kanalların yayın akışlarına kadar bir çok güncel bilgiyi hergün takipçileri ile paylaşmaktadır.

Diziler

Diziler hakkında detaylı bilgiler içeren web sitesi ,dizi oyuncularından teknik ekibe kadar her türlü bilgiyi vermekle beraber, haftalık bölüm özeti, fragman ve bölüm fotoğrafları gibi içerikleri de dizi takipçilerine sunmaktadır.

Ünlüler

Ünlülere dair de bir çok alt kategorisi bulunan fragmanhaber.com oyuncular, şarkıcılar, yönetmenler, yapımcılar, görüntü yönetmenleri gibi tüm sektör çalışanlarına dair bilgiler sunmaktadır. Ünlülerin biyografilier, resimleri, bulundukları projeler gibi bilgileri ünlülerin hayranlarına ulaştırmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Narin Yalçın     2017-01-13 Bende fragman haberi hergün reytingleri takip ediyorum.
Ali Kerim     2017-01-02 fragmanhaber çok güzel ve güncel bir site. Ben hergün dizilerle ilgili güncel haberleri ve fragmanları buradan takip ediyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ali Atay'a İlan-ı Aşk: Seni Çok Seviyorum
Ali Atay'a İlan-ı Aşk: Seni Çok Seviyorum
Serdar Bilgili, İş Adamı Hakan Uzan'ın Eşiyle Aşk Yaşıyor
Serdar Bilgili, İş Adamı Hakan Uzan'ın Eşiyle Aşk Yaşıyor