Psikopat 3 Ne Zaman Çıkacak

Ünlü bir ücretsiz kitap okuma sayfasının keşfi sonucu Türk bir genç kız tarafından yazılan ve oldukça ilgi gören psikopat serisi üçüncüsünü bekleyenler için bir açıklama yapmaya çalışacağız.

Psikopat 3 Ne Zaman Çıkacak

Psikopat 3 Ne Zaman Çıkacak

Ünlü bir ücretsiz kitap okuma sayfasının keşfi sonucu Türk bir genç kız tarafından yazılan ve oldukça ilgi gören psikopat serisi üçüncüsünü bekleyenler için bir açıklama yapmaya çalışacağız. Milyonlarca genci bir arada buluşturan ve gençlere kendini tanıtma şansı sunan ücretsiz kitap okuma sayfalarından en çok tercih edilen bir siteye yazdığı hikayesinin tutulması ile kendini kanıtlayan Mihri Mavi yazarı kitabı serileştirerek 3.  Çıkarmaya hazırlanıyor. Birçok genç tarafından okunan ve oldukça ilgi gören kitap için birçok başarılı yorum yapılmaktadır.

Serinin Üçüncüsü Ne Zaman Çıkacak Ve Kitap İçeriği  

Serinin birincisi iki erkek ve bir kız arasında gelişen bir hikayeyi anlatmaktadır. Genel hatları ile zengin bir kızın babasının iflası üzerine fakirleşmesi ve dengesi bozuk herkesin korktuğu bir gencin arasında dönen bazen tatlı bazen acı bir hikayesi olan bu hikaye çıkışının ardından ikinci ile okurlarını buluşturan yazar şimdilerde üçüncüsünü yazarak sevenleri ile buluşmayı planlıyor.

Gençlerin hayli ilgisini gören ve birçok kişi tarafından beğenilerek okunan kitap iki seri halinde çıkmış durumda. Fakat serinin üçüncüsü olan psikopat 3 ne zaman çıkacağına dair herhangi bir açıklama hala yapılmış değil. Yazar sosyal medya hesaplarından tam bir tarih vermese de birkaç hafta içinde çıkacağına dair tüyolar vermektedir.

Gençler tarafından oldukça tutulan kitap birçok kitap evinde serinin ikisi bulunmaktadır. Üçüncüsünün de yakında çıkacağını duyuran fakat hala tam kesin bir bilgi olmayan kitap şimdiden merakla beklenmeye başlanmış durumda olmaktadır.

Genel hatları ile genç kurgu kategorisinde satılan ve oldukça ilgi ve beğeni toplayan kitap Türk bir genç kız tarafından bir ücretsiz kitap okuma sayfası tarafından keşfedilmesi sonucu ortaya çıkmış bir kitap olmaktadır. https://www.nezaman.com.tr/1539/psikopat-3-ne-zaman-çıkacak adresinden daha fazla bilgi alabilir ve inceleme yapabilirsiniz. 

 

 

Psikopat 3 Ne Zaman Çıkacak Psikopat 3
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mehmet Ali’den çocuk aldırdım demişti… Son açıklamasıyla şaşırttı
Mehmet Ali’den çocuk aldırdım demişti… Son açıklamasıyla şaşırttı
Kenan İmirzalıoğlu’ndan Megastar Tarkan yorumu
Kenan İmirzalıoğlu’ndan Megastar Tarkan yorumu