Fenerbahçe'ye Brezilya'dan sıcak transfer haberi!

Fenerbahçe'nin 10 numara transferinde sıcak gelişme! Rodriguinho'nun Fenerbahçe'den gelen transfer teklifini kabul ettiği, Corinthians yönetimine de transfer teklifini kabul etmeleri yönünde baskı yapmaya başladığı kaydedildi. İşte Fenerbahçe'nin orta saha transferi için Brezilya'dan gelen sıcak haber...

Fenerbahçe'ye Brezilya'dan sıcak transfer haberi!

Fenerbahçe'nin 10 numara transferinde sıcak gelişme! Rodriguinho'nun Fenerbahçe'den gelen transfer teklifini kabul ettiği, Corinthians idareine de transfer teklifini kabul etmeleri yönünde baskı yapmaya başladığı kaydedildi. İşte Fenerbahçe'nin orta saha transferi için Brezilya'dan gelen sıcak haber...

Fenerbahçe, 10 numara transferi yapacak mı? Fenerbahçe'ye Brezilya'dan 10 numara transferiyle ilgili sıcak haberler! Rodriguinho'nun Fenerbahçe'den gelen transfer teklifini kabul ettiği ve Corinthians yönetimine de Fenerbahçe'den gelen transfer teklifini kabul etmesine müteveccih baskı yapmaya başladığı öne sürüldü.

Brezilya basınında yer alan habere göre; Corinthians idarei, Fenerbahçe'den gelen 4 milyon euroluk teklifi kabul etmedi. Bir yandan da çeşitli aracılar vasıtasıyla Rodriguinho ile görüşen Fenerbahçe'nin, Brezilyalı 10 numaraya Corinthians'tan aldığı paranın iki katından fazlasını teklif etti. Rodriguinho'nun bu teklif sonrası Fenerbahçe'ye gitmek için sabırsızlandığı, Corinthians dümenine de büyük baskı yaptığı belirtildi.

Kulüp dümeniyle görüşen Rodriguinho'nun, Fenerbahçe'den alacağı maaşı Corinthians idareine ilettiği ve 31 Aralık'ta bitecek kontkratını, hiçbir şartta yenilemeyeceğini iletti.

Corinthians'ın Fenerbahçe'den 4 milyon euroluk teklif geldiğinde Rodriguinho ile görüştüğü ve oyuncunun kalmak istemesi nedeniyle reddettiği, ancak şimdi şartların tersine döndüğü belirtildi. Brezilya Milli Takımı'na da seçilen Rodriguinho ile kontrat yenileyebileceğine inanan Corinthians patronajinin, bu baskı sonrası şaşırdığı ve Fenerbahçe ile tekrar masaya oturmaya hazırlandığı belirtildi,.

Rodriguinho'nun kontratının %50'si Corinthians'ta bulunurken, %40'ı Capivariano'da, %10'u ise America Mineiro'da bulunuyor. 4 milyon euroluk teklif kabul edilirse, bu 3 takım yüzdeleri oranınca parayı paylaşacaklar. (Sporx)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Çakır’dan kutlama sonrası Oktay açıklaması
Deniz Çakır’dan kutlama sonrası Oktay açıklaması
Deniz Seki ameliyat oldu!
Deniz Seki ameliyat oldu!