UFO'lar Danimarka'yı Bastı! Bu Görüntüler Neyin Nesi?

4 Ocak 2017 Tarihinde Danimarka – Arhus kentinde yaşayan Market görevlisi Barış Kılıç’ın DSİ 18:00 sularında cep Telefonu kamerasıyla çektiği görüntünün FotoForensics ve piksel ayrıştırma Analizleri yapılarak elde edilen verilere gore Herhangi bir montaj, yansıma veya başka bir feyk fiil olmadığını mutlaka söyleyebiliriz.

UFO'lar Danimarka'yı Bastı! Bu Görüntüler Neyin Nesi?

4 Ocak 2017 Tarihinde Danimarka – Arhus kentinde yaşayan Market görevlisi Barış Kılıç’ın DSİ 18:00 sularında  cep Telefonu kamerasıyla çektiği görüntünün FotoForensics ve piksel ayrıştırma Analizleri yapılarak elde edilen verilere gore Herhangi bir montaj, yansıma veya başka bir sahte fiil olmadığını mutlaka söyleyebiliriz.

Bahsi geçen görüntüde yer alan cismin Herhangi bir insansız hava aracı, meteoroloji balonu veya benzeri bir araç olmadığının altını çizerken, Çekilen görüntünun Atmosferik bir görüntü olduğunu dolayısıyla UFO literatürüne girdiğini belirtmek isteriz.

Görüntüyü an ve an çeken  Barış Kılıç’ın açıklaması ve yaptığımız görüşmeye nazaran; “gökyüzüne baktım, Ay ile çaprazında bulunan yıldız dikkatimi çekti ve iphone7 cep telefonum ile görüntüyü çektikten sonra Çektiğim fotoğraflara bakarken Ay ile yıldızın içinde çıplak gözle göremediğim ve görüntüyü çektiğim sırada fark edemediğim bu cismi görünce çok şaşırdım ve panikledim.

Telefonum’un Özelliği olan “fotoğraf çekerken 1-2 saniyelik otomatik video” (Live Photos) kaydında ise cismin aşağı doğru dönerek hareket ettiğini görmüş oldum. Cismin ne olabileceği hakkında herhangi bir fikrim yada bilgim yok. Fakat, ne işe yaradığını gerçekten çok merak ediyorum” dedi.

Sevgili Barış Kılıç ile meydana getirdiğimız görüşmede Cismin hareket koordinasyonun hangi yöne işe yaradığını sorduğumuzda “Tahminime bakılırsa Haslegardsvej yolu” Cevabını aldık . Barış beye Haslegardsvej yolu üzerinde göze çarpan nelerin bulunduğunu sorduğumuzda ise “Orada sadece minik bir kilise var” yanıtını aldık.LIVE PHOTO ile çekilen görüntüde Cismin belirtildiği üzere dönerek aşağı yöne doğru ilerlediği görülüyor. Live Photo özelliği 2-3 saniye olduğundan dolayı otomatik kayıt o noktada son buluyor. Hareket hızını baz alacak olursak şayet ortalama olarak 12-15 saniye sonrasında Haslegardsvej Kilisesi’nin yakınına iniş yaptığı tahmininde bulunabiliriz.

Kaynak : Uzayyolu Dünya dışı zeki yaşam araştırma ve gözlem platformu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Usta oyuncu kızı yaşındaki kızla fena yakalandı!
Usta oyuncu kızı yaşındaki kızla fena yakalandı!
Deniz Akkaya'dan Avşar'a: Cahil kadın!
Deniz Akkaya'dan Avşar'a: Cahil kadın!