Podolski transferinde son dakika: Gizli pazarlık ortaya çıktı!

Son Dakika Spor Haberleri

Podolski transferinde son dakika: Gizli pazarlık ortaya çıktı!

Önce Çin kulüplerinin radarına giren, ardından Japonya'nın Vissel Kobe takımı ile adı anılan Poldi için yöneticiler, "Mutsuz, gitmek istiyor" daha sonra da "Satmıyoruz" şeklinde birbirinden tamamen farklı açıklamalar yaptı.

Bu ifadelere karşın "G.Saray'da mutluyum" diyerek eli taca atan Podolski'nin 3 milyon Euro'luk maaşından kurtulmak ve bonservisi geliri elde etmek isteyen G.Saraylı idareciler, taraftar korkusu nedeniyle geri adım atmış gibi görünse de işin aslının öyle olmadığı öğrenildi.

Sarı-Kırmızılı yetkililerin, Alman yıldızın transferi için Vissel Kobe idarei ile gizli gizli bonservis pazarlıklarına devam ettiği ortaya çıktı.

 

Japonlara, "Siz önce Podolski ile anlaşın" diyerek Poldi ile görüşmelerine izin veren Sarı-Kırmızılılar, "7 milyon Euro'yu getirin, Podolski'yi götürün" mesajını verdi.

 

Japonlardan art arda gelen 3 ve 3,5 milyon Euro'luk önerileri beğenmeyen ve teklifin arttırılmasını isteyen G.Saray'ın ayrıca Japonya'da transfer dönemi sona erene kadar (şubat ayı boyunca) Alman oyuncunun takımda kalmasını istedikleri de ortaya çıktı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Çakır’dan kutlama sonrası Oktay açıklaması
Deniz Çakır’dan kutlama sonrası Oktay açıklaması
Deniz Seki ameliyat oldu!
Deniz Seki ameliyat oldu!