Mahsun'dan o isme ağır sözler

Son dakika haber portalı

Mahsun'dan o isme ağır sözler

Mahsun Kırmızıgül'den hakkındaki suçlamalara yanıt 

Ünlü yönetmen Mahsun Kırmızıgül, gösterime giren Vezir Parmağı'nın birkaç ilde yasaklanmasından sonra açıklama yapmak zorunda kaldı. Osmanlı'yı rencide eden hiçbir projede imzası olmadığını, bundan sonra da olmayacağını söyleyen Kırmızıgül, kendisine vatan haini diyenlerin birer alçak olduğunu sözlerine ekledi.

AHLAKSIZLARA, NAMUSSUZLARA, ŞEREFSİZLERE İNAT
Üzüntülü bir yüz ifadesiyle konuşan Mahsun Kırmızıgül, şunları söyledi; "Şimdi diyecekler ki filmi izlensin diye açıklama yapıyor. Bu açıklamayı niye yapıyorum biliyor musunuz? Hak etmediği halde filmimize +15 yaş sınırı koyuldu. Filmimizin reklamı için asılan afişlerimiz yasaklanıp kaldırıldı ve bazı belediyeler tarafından maalesef çağ dışı olan sansür ve gösterim yasağı getirildi. Ve her türlü iftira ve karalama kampanyaları yapıldı. Ve bana 'vatan haini' denildi. Bana bunu diyenler alçaktır. Bana bu iftiraları atan ahlaksızlara, namussuzlara ve şerefsizlere inat bundan sonrada yapacağım filmlerle, projelerle bu ülkeye katkı sunmaya devam edeceğim."

 

DEVLETİ SUÇLAMIŞTI
Terör örgütü PKK'ya karşı operasyonları düzenlendiği dönemde bir açıklama yapan Mahsun Kırmızıgül, devletin katliam yaptığını iddia etmişti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mehmet Ali’den çocuk aldırdım demişti… Son açıklamasıyla şaşırttı
Mehmet Ali’den çocuk aldırdım demişti… Son açıklamasıyla şaşırttı
Kenan İmirzalıoğlu’ndan Megastar Tarkan yorumu
Kenan İmirzalıoğlu’ndan Megastar Tarkan yorumu