Vatanım Sensin yayınlanan son bölümüyle adeta nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin dizisinin bu akşam yayınlanan son bölümünde nefes kesen dakikalar yer aldı. Kanal D ekranlarının herkes tarafından büyük beğenisini kazanan dizisi Vatanım Sensin'de bu akşam tüyleri diken diken eden dakikalar yaşandı. Bu akşam yayınlanan son bölümde gelişen olaylar izleyicileri ekran başına kilitledi. Dizinin son bölümünde Nazilli de Türkler zafer kazanırsa Cevdet'in Yunan Ordusu ile işi bitecek ve ailesine kavuşacaktı. Cevdet'in eski Osmanlı üniformasını istemesi Azize'yi yeniden ümitlendirdi. Son bölümün ardından dizinin takipçileri yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Vatanım Sensin 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin yayınlanan son bölümüyle adeta nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin bu akşam yayınlanan son bölümüyle izleyenlerini bir kez daha ekran başına kilitlemeyi başardı. Kanal D ekranlarının herkes tarafından ilgiyle takip edilen heyecan dolu dizisi Vatanım Sensin'de nefes kesen dakikalar yaşandı.

Son bölümde yaşanan gelişmeler izleyicilerin adeta tüylerini diken diken etti. Son bölümde Cevdet'in Tevfik'i köşeye sıkıştırması ile Eşref Paşa’nın eline geçen silahlar tüm dengeleri değiştirdi. Yayınlanan son bölümün bitmesinin hemen ardından izleyiciler yeni bölüm fragmanı hakkında detayları merak ettiler. Peki, Vatanım Sensin 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin 15. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

Vatanım Sensin 14. bölüme dair ipuçları veren iki fragman birden yayınlandı. Her iki fragmanda da Atatürk’lü sahneler dikkat çekti. İlk fragmanda; Cevdet'in Tevfik için kurduğu plan başarıyla sonuçlandı diye düşünülürken, Eşref'in son hamlesi ile tüm dengeler değişiyor ve Eşref, Cevdet'e silahını doğrultuyor.

Öte yandan Cevdet, Mustafa Kemal'den gelen mektup ile harekete geçiyor Vatanım Sensin 14. Bölüm 2. fragmanında ise Yüzbaşı Yakup geliyor; Cevdet'e Mustafa Kemal'den mektup getiriyor! Mustafa Kemal'in yanında görmek istediği Cevdet'e, Eşref Paşa karşı çıkıyor! İşte, tüm bu gelişmelerin detaylarını gözler önüne seren yeni bölüm fragmanları!

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Vatanım Sensin son bölümde; Tevfik'e kurduğu tuzakla gerçekleri öğrenmeye çalışan Cevdet, Eşref Paşa'nın sürpriz hareketiyle bilmediği olaylar olduğunu anlamıştı. Yeni bölümde ise Cevdet'in Tevfik'i köşeye sıkıştırması ile Eşref Paşa’nın eline geçen silahlar tüm dengeleri değiştirecektir.

Tevfik yaptığı savunmayla namlunun ucundan kendini sıyırsa da Mustafa Kemal Atatürk’ün Cevdet'e yazdığı mektup, onun için çok daha büyük bir tehlikenin başlangıcı olacaktır. Şayet Nazilli de Türkler zafer kazanırsa Cevdet'in Yunan Ordusu ile işi bitecek ve ailesine kavuşacaktır. Cevdet'in eski Osmanlı üniformasını istemesi Azize'yi yeniden ümitlendirir.

Cevdet, Mustafa Kemal Paşa'nın çağrısına ne cevap verecek? Mustafa Kemal, Cevdet'e mektup yolluyor! Cevdet, kimin tarafında savaşa katılacak? Eşref Paşa'nın yeni hamlesi ne olacak? Eşref Paşa ve Tevfik'in ortak hareketi ne? Cevdet'in, Yunan Ordusu içindeki görevini öğrenen Mustafa Kemal, yaptıklarını takdir ediyor; Yüzbaşı Yakup ile gönderdiği mektupta kendi tarafında görmek istediğini beyan ediyor! Bunu öğrenen Eşref Paşa, Cevdet'in taraf seçmesini istiyor! Cevdet, Osmanlı üniformasını giyecek mi? Azize ve çocukları ne tepki verecek? Mustafa Kemal'in ordusuna katılacak mı?

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mehmet Ali’den çocuk aldırdım demişti… Son açıklamasıyla şaşırttı
Mehmet Ali’den çocuk aldırdım demişti… Son açıklamasıyla şaşırttı
Kenan İmirzalıoğlu’ndan Megastar Tarkan yorumu
Kenan İmirzalıoğlu’ndan Megastar Tarkan yorumu