ATA AÖF sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? Bütünleme sınavı ne zaman?

ATA AÖF final sınav sonuçları için bekleyiş sürüyor. Sonuçlar doğrultusunda bütünleme sınavına girmek zorunda kalıp kalmayacaklarını merak eden öğrenciler, tepkilerini sosyal medya hesapları üzerinden dile getiriyor. Peki, ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? ATA AÖF bütünleme sınavları ne zaman?

ATA AÖF sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? Bütünleme sınavı ne zaman?

ATA AÖF final sınavları 28 – 29 Ocak tarihlerinde gerçekleşti. Güz dönemi sınavlarını geride bırakan açıköğretimlilerin yeni gündemi ise sonuçlar oldu. Özellikle bütünlemeye kalacaklarını düşünen öğrenciler, ATA AÖF sonuçlarını büyük bir merakla bekliyor. Bütünleme sınavına az bir zaman kalmış olmasına rağmen sonuçların açıklanmaması tepkilere neden oluyor. Peki, ATA AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak, net bir tarih var mı? ATA AÖF bütünleme sınavları ne zaman? İşte, tüm detaylar!

ATA AÖF SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

AÖF sonuçları genelde 20 gün içerisinde açıklanıyor. Bu nedenle güz dönemi final sınavlarının önümüzdeki hafta açıklanması bekleniyor.

BÜTÜNLEME SINAVLARI NE ZAMAN?

ATA AÖF sonuçları belirsizliğini korurken üniversitenin resmi sitesi üzerinden bütünleme sınavlarına ilişkin duyuru geldi. Duyuruda bütünleme sınavına girecek olan öğrencilere sınav yeri değişiklikleriyle ilgili son gün hatırlatması yapıldı. ATA AÖF sayfasında yer alan duyuruda şu ibareler yer alıyor.

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi Bütünleme Sınavı için Sınav Merkezi Değişikliklerinin 07 Şubat 2017 Salı günü saat 23:59'a kadar http://obs.atauni.edu.tr/ adresinden tarafınızca yapılması gerekmektedir. Sınav merkezi tercihini belirtilen tarihler arasında gerçekleştirmeyen öğrencilerimizin, sınav merkezi tercihleri, sistem tarafından otomatik olarak belirlenecektir ve daha sonra değişiklik yapılmayacaktır.

SORU VE CEVAPLAR YAYIMLANDI

Sınav sorularıyla ilgili İnternet sayfası üzerinden açıklama yapan Atatürk Üniversitesi, soruların incelenebileceği sistem için detaylara yer verdi. İşte, Atatürk Üniversitesi'nin yapmış olduğu açıklama;

"Değerli Öğrencilerimiz,

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi Yarıyıl Sonu Sınavı kitapçıkları ve cevap anahtarlarına lms.atauni.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
Sınav sorularına itirazda bulunmak isteyen öğrencilerimiz Öğrenim Yönetim Sisteminde (LMS) sol menüde yer alan “Soru İtirazı” butonunu tıklayarak gerekli bilgileri doldurduktan sonra itirazlarını bize iletebilecekler. Gönderilen itirazlar değerlendirilip geri bildirimler anlık olarak yapılacaktır."

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ali Atay'a İlan-ı Aşk: Seni Çok Seviyorum
Ali Atay'a İlan-ı Aşk: Seni Çok Seviyorum
Serdar Bilgili, İş Adamı Hakan Uzan'ın Eşiyle Aşk Yaşıyor
Serdar Bilgili, İş Adamı Hakan Uzan'ın Eşiyle Aşk Yaşıyor