Diriliş Ertuğrul'da şok!

Çarşamba akşamları ekrana gelen Diriliş Ertuğrul yeni bölümde Vasilius, Helena'nın Ertuğrul Bey'e istihbarat sağladığını öğrendi.

Diriliş Ertuğrul'da şok!

TRT 1 ekranında yayınlanan sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 82. son bölüm ile dün akşam ekrana geldi. Çarşamba akşamları ekrana gelen Diriliş Ertuğrul yeni bölümde Vasilius, Helena'nın Ertuğrul Bey'e istihbarat sağladığını öğrendi. Teo'nun geçeceği güzergaha pusu atan Ertuğrul Bey ve Alpleri herkesi kılçtan geçirdi.

Bamsı, Teo'ya olan nefretini biraz olsun kusma fırsatı yakaladı. Öldürmek üzereyken Ertuğrul Bey, Bamsı'ya engel oldu. Teo ve adamlarının yeniden pusuya düştüğünü öğrenen Vasilius, Helana'dan hesap sormaya gitti.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 82. SON BÖLÜM ÖZETİ Karacahisar kalesinde komutanları öldürdükten sonra, kaleye giriş çıkışların yasaklanması Samsa, Turgut ve Kutluca'yı zor durumda bırakmış Helena'nın yardımıyla tünelden kaçarak kurtulmayı başarmışlardı.

Bunun yanında Helena, onlara çok önemli bir bilgi getirmişti. Bu bilgi sayesinde Ertuğrul'lar Vasilius'un getirttiği mühimmatları elde etmişlerdi. Mühimmatları Ertuğrul'lar tarafından alınan Vasilius ardı ardına aldığı darbelerle öfkeden çılgına dönmüştür. Artık Vasilius'u kontrol etmek çok zor olacaktır. Peki Vasilius'un eylemi ne olacaktır?

Ertuğrul Vasilius'a karşı nasıl bir karşı hamlede bulunacaktır? Turgut, Kutluca ve Samsa'nın kaleden kurtulmasından ve mühimmat bilgisinin Ertuğrul'a ulaştırılmasından sonra Vasilius, en yakınlarındakinden şüphelenmeye başlayacaktır. Bu şüphesinin ardından gidecek ve suçluları bulmaya çalışacaktır.

Bunun için zekice bir plan yapacak olan Vasilius, acaba istediği neticeye ulaşabilecek midir? Diğer yandan Dündar gittikçe Günyeli'ye bağlanmakta, Günyeli ise gün geçtikçe Hayme Ana'ya kendini sevdirmektedir. Halime bu durumdan ziyadesiyle rahatsız olmaktadır. Ertuğrul Dündar'ı Günyeli meselesinden uyarmıştır. Peki Dündar, abisinin uyarılarını dikkate alacak mıdır?

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mehmet Ali’den çocuk aldırdım demişti… Son açıklamasıyla şaşırttı
Mehmet Ali’den çocuk aldırdım demişti… Son açıklamasıyla şaşırttı
Kenan İmirzalıoğlu’ndan Megastar Tarkan yorumu
Kenan İmirzalıoğlu’ndan Megastar Tarkan yorumu