İKİ SENEDE HUKUK FAKÜLTESİ DİPLOMASI

Ülkemizde adalet yüksek okulu okuyan gençlere hayatlarının fırsatını sunuyoruz. İki senelik meslek yüksek okulu mezunu olarak kısıtlı çalışma alanları sizleri bekliyor.

İKİ SENEDE HUKUK FAKÜLTESİ DİPLOMASI

Ülkemizde adalet yüksek okulu okuyan gençlere hayatlarının fırsatını sunuyoruz. İki senelik meslek yüksek okulu mezunu olarak kısıtlı çalışma alanları sizleri bekliyor. Ya noterlik gibi yerlerde katip olarak çalışacaksınız, ya hukuk bürolarında memur olacaksınız ya da devlet memuru olarak adliye bünyesinde çalışacaksınız.

Oysa, adalet dikey geçiş şansını yakalayarak hukuk fakültesinde mezun olabilirsiniz. Avukat olarak kendi büronuzu kurabilirsiniz. Hakimlik, savcılık gibi noterlik gibi son derece saygın meslekleri yapabilirsiniz. Ülkemizde adalet dikey geçiş sistemini gerçekleştirmek hayli zor. Ama Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde zor değil ve hayattaki en doğru seçiminiz olacak.

DİKEY GEÇİŞ İLE İKİ SENEDE HUKUK FAKÜLTESİ DİPLOMASI:

Yirmi senelik yurtdışı eğitim danışmanlığı tecrübemizle diyoruz ki, yıldızınızı parlatacak, yaşamınıza muhteşem bir yön verecek eğitim fırsatını sizlere sunuyoruz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde adalet dikey geçiş imkanından yararlanmanızı öneriyoruz.

Hukuk fakültesi Avrupa’nın gözde hukuk fakültelerinden biridir. Üniversite AB Bologna kriterlerine uygundur ve öğrenciler kendilerine son derece avantaj sağlayan mavi diploma almaktadırlar. Bu diploma Avrupa Ülkelerinde tanınmaktadır ve kabul edilmektedir. Mezun olan gençler sadece kendi ülkelerinde değil, Avrupa ülkelerinde çalışma olanaklarını da yakalamaktadır.

Meslek yüksek okulu mezunları, diplomaları ve temel belgeler ile, sınavsız ve puansız şekilde adalet dikey geçiş için kabul edilmektedir. Türk öğrenciler sınavsız kabul edilmektedir. Düşünün ki, Avrupa’nın gerçekten en seçkin üniversitelerinden birinde, sınav şartı olmadan, elit bir seviyede ve kaliteli eğitim ile adalet dikey geçiş imkanından yararlanacaksınız. Danışmanlarımızdan aldığınız destekle, kaydınızı kolayca yaptırabilirsiniz. Her adımda sizinle olacağız. Size kalan sadece bürolarımıza gelerek danışmanlarımızdan bilgi almak ve başvurunuzu yapmak olacak.

İki senelik meslek okulu öğrencisi iken, seçkin ve özenilen bir üniversiteden hukuk fakültesi mezunu olarak ayrılacaksınız. Adalet dikey geçiş imkanı asla hayal değil. Üniversitenin kampus yaşamından memnun kalacaksınız. Konaklama işini de düşünmeyin. Uygun kiralık evlerde konaklama programınızı biz ayarlamaktayız. Gelelim yaşam giderlerine. Üniversite harçları sizi asla zorlamaz. Çünkü son derece uygun rakamlarda bahsediyoruz. Genel yaşam giderler olarak, aylık yaklaşık 300, 400 EURO gibi uygun bir rakamla yaşamınızı idame ettirebilirsiniz.

Adalet dikey geçiş eğitiminizi dört yıla tamamladıktan sonra ülkemize dönebilirsiniz. Diplomalar Türkiye’de tanınmaktadır. Ülkemizde en seçkin hukuk fakültesinde mezun olan bir gençten farkınız olmayacak. Uluslararası Travnik Üniversitesi Hukuk fakültesine adalet dikey geçiş ile aldığınız diplomayla tüm Avrupa ülkelerinde çalışabilirsiniz. Düşünün ufuklarınız nasıl genişleyecek. Sadece ülkeyle sınırlı olmayacak çalışma alanlarınız.

Staj imkanlarını da Avrupa’da yapabilirsiniz. Part time öğrenci iken çalışabilirsiniz. Geleceğinizi renkli bir şekilde yönlendirirken, aynı zamanda kendinizi mükemmel kozmopolit bir ortamda yaşayarak geliştirebileceksiniz. Bu harika fırsatı kesinlikle değerlendirin diyoruz. Gerçekten yaşamınızda alabileceğiniz en harika seçim olacak. Bizimle hemen iletişime geçin ve kontenjanlar dolmadan başvurunuzu yapın. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kerkük yenilgisi ardından barzani suçluyu buldu
Kerkük yenilgisi ardından barzani suçluyu buldu
Ünlü Sunucu Seda Akgül, Ekranlara Dönüyor
Ünlü Sunucu Seda Akgül, Ekranlara Dönüyor