En İyi 5 Şampuan İle Saçlarınız Işıldayacak

Kadınların saçlarına gösterdiği özen herkesin malumu. Peki, zaman zaman yıpranan, dökülen zayıflayan saçlara ne yapmalı? Saçlara uygulanan sıcak şekillendirme yöntemleri, saç açma ve boyama işlemleri...

En İyi 5 Şampuan İle Saçlarınız Işıldayacak

Kadınların saçlarına gösterdiği özen herkesin malumu. Peki, zaman zaman yıpranan, dökülen zayıflayan saçlara ne yapmalı? Saçlara uygulanan sıcak şekillendirme yöntemleri, saç açma ve boyama işlemleri... Hele ki bu işlemler oldukça sık yapılmaktaysa, saçların yıpranması kaçınılmaz. Ancak doğru bir şampuan seçimi ile bu zararı en hafife indirmek mümkün. Sizler için, en çok tercih edilen ve en iyi şampuan olarak bilinen ürünleri araştırdık. Şimdi bu listeye bir göz atalım:

Dove

En iyi şampuan listesinin ilk sırasında Dove yer alıyor. Piyasada bulunan diğer şampuanlara göre çok daha hassas bir ürün olan Dove, saçı yıpratmadan temizliyor. Üstelik Dove tarafından üretilen yeni seride şampuanın içeriğinde bulunan ultra hafif yağlar ile saçlar beslenirken; aynı zamanda bu yağların hafifliği, saçın ağırlaşmasına engel oluyor.

Bu serinin normal saçlar, kuru ve yıpranmış saçlar, ince telli saçlar ve ısı ile şekillendirilen saçlar için olan seçenekleri var. Bu şampuanların saç kremleri de üretildi. Şampuan ve saç kremini birlikte kullanmak, yıpranan saçların yeniden kendine gelmesi için çok daha etkili bir çözüm sunuyor.

Kerastase Elixir

Yıllardır başarılı şampuanlar üreten Kerastas, Elixir serisiyle en iyi şampuan listesine girmeye hak kazanıyor. Çünkü bu şampuanların içeriği hem hassas ve yıpranmış saçları onarmak, hem de sağlıklı olan saçları korumak için hazırlandı. Bu şampuan, ünlü kuaförler tarafından da tavsiye edilen bir ürün.

Garnier

Doğal saç boyalarında en önde gelen ürün olan Garnier, artık şampuan konusunda da ciddi adımlar attı. Ürettiği şampuanlarla yine doğallığı yakalamaya çalışan Garnier, özellikle Garnier Fructis isimli ürünü ile en iyi şampuan tercihleri arasında yer alıyor. Bu üründe bulunan yoğun argan yağı, saçları ipek gibi bir yumuşaklığa kavuştururken, saçın yıpranan kısımlarını da onarıyor. Üstelik bu yağın elde ettiği mükemmel yumuşaklık ile saç kremi kullanmanıza da gerek kalmayacak.

Altera

Ünlü Alman parfümeri mağazası Rossman tarafından üretilen bu ürün, bir hayli uygun fiyatının yanında içeriğinde paraben bulundurmaması ile dikkat çekiyor. Üstelik bir vegan ürünü olarak, hayvanlar üzerinde asla test yapılmayan bir şampuan. En iyi şampuan arayışlarınızda, Rossman mağazasını bulabileceğiniz her yerden elde edilecek bu şampuanın saç kremleri de mevcut.

Selsun Blue

Kepekli saçlarınız varsa Selsun Blue, tam size göre bir şampuan. Kepek tedavisindeki başarısı ile cilt doktorları ve kuaförler tarafından da tavsiye edilen bu ürünle, kepek derdinden tamamen kurtulacaksınız.

şampuan iyi şampuan şampuan seçimi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ali Atay'a İlan-ı Aşk: Seni Çok Seviyorum
Ali Atay'a İlan-ı Aşk: Seni Çok Seviyorum
Serdar Bilgili, İş Adamı Hakan Uzan'ın Eşiyle Aşk Yaşıyor
Serdar Bilgili, İş Adamı Hakan Uzan'ın Eşiyle Aşk Yaşıyor