Serdar Ortaç: Seks Hayatım 80'e Kadar Gider!

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç verdiği bir röportajda iş hayatından özel hayatına oldukça çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Serdar Ortaç: Seks Hayatım 80'e Kadar Gider!

Ünlü pop müzik şarkıcısı Serdar Ortaç, kendisine yöneltilen sorulara içtenlikle cevap verdi. Uzun yıllar kumar alışkanlığı ile başı dertte olan şarkıcı bu alışkanlığından kurtulduğunu ancak çok para kaybettiğini açıkladı. 

Ortaç "Kumar hâlâ devam ediyor mu?" sorusuna "Yok, öyle eskisi gibi büyük paralarla büyük oyunlar oynamıyorum. Şimdi kendimi meşgul edecek, depresif havadan çıkarak başka bir şeye başladım" diyerek kendisine at aldığını söyledi.

Ortaç sözlerine; "Kendime at aldım. New York'ta yarışlara çıkıyor. Hatta 3'üncü oldu. Şimdi tay alıyorum. Chloe ismini vereceğim. O da koşacak. Kendimi kumardan uzak tutacak her şeyi deniyorum" şeklinde devam etti. 

50 MİLYON DOLARDAN FAZLA

"Kumarda 40-50 milyon dolar para kaybettiğiniz söyleniyor" sorusu üzerine de 'Doğrudur' diyen Ortaç, "Olabilir, doğrudur. Hesaplarsan daha fazlası da çıkar. Bu konuda salağım gerçekten. Akıllı adam bunu yapmaz. Keşke yapmasaydım" ifadelerini kullandı.

"SEKS HAYATIM 80'E KADAR GİDER"

2014 yılının haziran ayında hayatını 25 yaşındaki İzlandalı güzel Chloe Loughnan ile birleştiren Ortaç, evliliği hakkında gelen sorulara da aynı samimiyetle cevap  verdi. Aralarındaki yaş farkı hatırlatılınca Ortaç, "Yaşlanacağımı biliyorum ama erkeğin seks hayatı daha bu yaşlarda bitmez. 60’ında baba olanları biliyorum. 80’lere kadar gider. O yüzden korkmuyorum" dedi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ali Atay'a İlan-ı Aşk: Seni Çok Seviyorum
Ali Atay'a İlan-ı Aşk: Seni Çok Seviyorum
Serdar Bilgili, İş Adamı Hakan Uzan'ın Eşiyle Aşk Yaşıyor
Serdar Bilgili, İş Adamı Hakan Uzan'ın Eşiyle Aşk Yaşıyor