Ünlü Oyuncu Nejat İşler Hastaneye Kaldırıldı!

Oyuncu Nejat İşler önceki gece Asmalımescit'te eğlenmek için gittiği bir mekanda alkolü fazla kaçırınca merdivenden düşerek hastanelik oldu.

Ünlü Oyuncu Nejat İşler Hastaneye Kaldırıldı!

2014 yılında geçirdiği  septik şok nedeniyle ölümün kıyısından dönen oyuncu Nejat İşler, önceki gece arkadaşlarıyla birlikte Asmalımescit'teydi. 

Mekandan sabaha karşı çıkan ünlü oyuncu, alkolün etkisiyle dengesini kaybedince merdivenlerden sırt üstü yere düştü. İşler'i yerden kaldıran görevliler masa üzerine yatırıp buz tedavisi uyguladılar. 

DUBLÖRLÜ KAÇIŞ PLANI

Dışarıda basının olduğunu öğrenen İşler'in arkadaşları görüntü vermemek için filmleri aratmayacak bir kaçış planı hazırladılar. 

Mekan kapısını taksi çağıran arkadaşları Nejat İşler çıkacak havası yarattı. Ünlü oyuncunun montunu giyen ve başına kapüşonu geçiren bir kişi yüzünü saklayarak taksiye doğru yöneldi.

Oyuncunun dublörlüğüne soyunan kişi taksiye bindiği sırada Nejat İşler de arka kapıdan çıktı. Ancak tüm bu uğraşlara rağmen görüntülenmekten kurtulamayan İşler, mekanın arka kapısından yarı baygın hale çıkarken görüntülendi. 

ALKOLÜ FAZLA KAÇIRDI

Ayakta durmakta zorlandığı görülen oyuncu, arkadaşları tarafından apar topar taksiye bindirildi. Flaşların patlamasıyla şoka uğrayan İşler, mekana dönmek istese de başarılı olamadı. 

Ünlü oyuncu daha sonra Nişantaşı'ndaki Amerikan Hastanesi'ne götürüldü. Oyuncunun arkasından kız arkadaşları da hastaneye koştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Usta oyuncu kızı yaşındaki kızla fena yakalandı!
Usta oyuncu kızı yaşındaki kızla fena yakalandı!
Deniz Akkaya'dan Avşar'a: Cahil kadın!
Deniz Akkaya'dan Avşar'a: Cahil kadın!