Alaattin Çakıcı'dan Referandum Kararı

Son Dakika Güncel Haberler

Alaattin Çakıcı'dan Referandum Kararı

Sayın Kamuoyuna Saygılarımla arz ederim. Küresel üst akıl genelde İslam coğrafyasında ve az gelişmiş ülkelerde Sovyetler’in iflasından günümüze kadar özellikle İslam dünyasını, yaşadığımız coğrafyayı ve ülkemizi kan gölüne çevirmiştir.

Toprağı bol olsun mu diyelim, toprağın bile kabul etmediği Samuel Huntington denilen bir sapığın medeniyetler çatışması makalesini gündeme alan, dünyayı yöneten küresel üst akılın patronları kendilerine İslam’ı düşman seçerek, dünyayı kan gölüne çevirmişlerdir.

16 Nisan’da ülkemiz referanduma gidiyor. Bugüne kadar evet ve hayırla ilgili hiçbir insanı yönlendirmedim, yönlendirmem de. İnsanlara Rabbimin vermiş olduğu en büyük hazine insan beynidir. Rahmani ve doğru kullananlara ne mutlu. 16 Nisan’dan evvel yapacağım veya yönlendireceğim herhangi bir şey devleti bu süreçte sıkıntıya sokmaktır. Aylardır sessiz kalmaktayım. Sandıktan çıkacak millet iradesine herkes gibi benim de -evet veyahut hayır- sonucuna saygılı olmam ve herkesin saygılı olması vatandaşlık görevidir.

Sayın kamuoyu 35-40 yıldır beni tanımaktadır. Türkiye ve yurtdışında kaldığım süreçte kafama koyduğum her şeyi yapmış olduğum yabancı gizli servislerin Türk İstihbarat Teşkilatlarına kişiliğim ve karakter analizim bilinmektedir. Ülkemizin batılı gizli servisler, onların yerli işbirlikçileri PKK; D-HKPC her türlü komünist terör örgütü, İslam’ın ve insanlığın düşmanı olan batının yönlendirmesiyle oluşan terör örgütleri olduğu bilinmektedir. Bunlar ülkemize zarar verirken 13 yıl boyunca milliyetçiyim diyen Atatürkçü ulusalcıyım diyen bazı liderler sonunda dönüş yapsa bile geçmişte yapmış oldukları hataları ne ben ne de benin gibi düşünenler unutursalar vatana ihanet edenden hiçbir farkımız kalmaz.

Rabbim Aziz Türk Milletinin, devletimizin, kendine inanan ülkemizdeki, tüm dünya coğrafyasındaki temiz Müslümanların yar ve yardımcısı olsun. Saygılarımla arz ederim.

Not : Devleti yönetenler, vatana ihanet eden, son kertede dönüş yapan, mezhebi belli olmayan gelecek zaman diliminde sıkıntı yaşarsalar sakın hataya düşmeyin.

Saygılarımla arz ederim.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vatan Şaşmaz'ın yerine gelen isim belli oldu
Vatan Şaşmaz'ın yerine gelen isim belli oldu
Ece Erken'in yeni aşkına, eski eşinden olay yorum!
Ece Erken'in yeni aşkına, eski eşinden olay yorum!