Sözünüz Senet! Şimdi Arabanızı Seçin!

Senetle araba alabiliyorsunuz! Bu sistemde arabanız alana kadar size senet veriliyor, arabanızı aldıktan sonra d siz senet imzalıyorsunuz!

Sözünüz Senet! Şimdi Arabanızı Seçin!

Senetle araba alabiliyorsunuz! Bu sistemde arabanız alana kadar size senet veriliyor, arabanızı aldıktan sonra d siz senet imzalıyorsunuz! Herkes büyük meblağlı kredi kartı kullanmıyor! Herkesin bankada araba almak için parası hazırda vadesini beklemiyor! Herkesin bankacılarla arası o kadar iyi değil ve bu yüzden de herkes kredi çekemiyor! Şimdi gelen, çok güvenilir ve dünyada 100 yıldır kullanılmakta olan sistem, Türkiye'de olumsuz şartlarda kalan ama araba almayı da bir o kadar da çok isteyen herkes için bir umut! Yapılması gereken tel şey, yetkili bir ofisin kapısından içeriye girmek. Sonrasında satış danışmanlar tüm detayları sizinle paylaşıyorlar.

  • Kefil yok!

  • Peşinat yok!

  • Faiz yok!

  • Ara ödeme yok!

  • Çekiliş hakkıyla erken teslim var!

  • Çama hakkı var!

  • Güven var!

  • Elden ödeme yok, banka üzerinden özeme var!

  • Sanat var!

  • Kredi kartı yok!

Yani siz ne istiyorsanız var, siz ne istemiyorsanız yok! İşte sistem bu! Başka da bir detay aslında yok!

Araba İçin Size Nakit Para Veriliyor!

Senetle araba alma için size nakit para veriliyor. Bu sayede siz isterseniz 2. el araba d alabiliyorsunuz. Bankalar sadece sıfır arabalara kredi veriyorlar. İhtiyaç kredisi de faiz oranlarıyla daha yüksek geri ödemeler anlamına geliyor. Dolayısıyla banka sistemi her zaman sıfır araba almaya yönelik çalışmalar yapıyor. Bu sistemde sadece size paranız teslim edileceği için siz o parayı nasıl bir arabayla değerlendirmek istiyorsanız ona göre karar verebiliyorsunuz. Paranızı teslim aldıktan sonra sadece senet imzalamanız gerekiyor.

Asla almış olduğunuz arabanız bankaların yaptığı gibi herhangi bir ipotek de koyulmuyor. Bu da çok önemli bir avantaj olarak görülüyor. Bankalarda cayma hakkınız yok. Zaman bu sistem içinde istediğiniz aman cayabiliyorsunuz! Cayma talebinizi ilettiğini gün itibariyle, sisteme ödemiş olduğunuz tüm miktarları hemen geriye alabiliyorsunuz. Bu sistemde ayrıca ödemelerinizi bir süre bekletebiliyorsunuz. Sonrasında bekleme süreniz kadar parayı alma tarihini da bekletmiş oluyorsunuz. Ödeme bekleteme süresinde de sınır bulunmuyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ali Atay'a İlan-ı Aşk: Seni Çok Seviyorum
Ali Atay'a İlan-ı Aşk: Seni Çok Seviyorum
Serdar Bilgili, İş Adamı Hakan Uzan'ın Eşiyle Aşk Yaşıyor
Serdar Bilgili, İş Adamı Hakan Uzan'ın Eşiyle Aşk Yaşıyor