Ödül İstanbul ile Yeni Yaşam Başlıyor

İstanbul’un gelişen yeni yüzü olan Esenyurt'ta hayata geçen Ödül İstanbul projesi 179 Bin TL fiyatla satışa başladı.

Ödül İstanbul ile Yeni Yaşam Başlıyor

İstanbul’un gelişen yeni yüzü olan Esenyurt'ta hayata geçen Ödül İstanbul projesi 179 Bin TL fiyatla satışa başladı. Özyurtlar imzası taşıyan projede 39 bin 561 metrekare alana kurulmaktadır. Ödül İstanbul projesinde toplam 2785 üniteden oluşmaktadır. Ödül İstanbul projesi 1+1, 2+1 ve 3+1 daire özellikleriyle satışa sunulmaktadır. 1+1 daireler 64 ila 95 metrekare, 2+1 daireler 102 ila 146 metrekare ve 3+1 daireler ise 160 metrekare olarak tasarlanmıştır. Bölgedeki diğer projelere göre daha avantajlı olan Ödül İstanbul projesi, yeşil park alanları, fitness salonu, resepsiyon hizmeti, yüzme havuzu, güzellik salonu, 7/24 güvenlik hizmeti, tenis kortu, oyun parkı, açık/kapalı otopark, futbol sahası, çocuk kulübü, mağaza & dükkanlar, basketbol sahası, parti salonu, cafe & restoranları ile fark yaratmaktadır.

İflas eden Ukra İnşaat’ın son projesi olan Ukra City projesini satın alan Özyurtlar İnşaat, projeyi yeni ismiyle Ödül İstanbul olarak tamamlamaktadır. Esenyurt – Beylikdüzü bölgesinde ve E-5’nin yanında bulunan proje Metrobüse yakınlığı ile ön plandadır.

Ödül İstanbul Hangi Lokasyonda?

Ödül İstanbul lokasyon olarak, İstanbul’un gelişen ve yükselişte olan Esenyurt bölgesinde hayat buluyor. Bu nedenle yakın bölgeler arasında Beylikdüzü, Büyükçekmece ve Avcılar gibi önemli ilçelere komşu olmaktadır.

Ödül İstanbul Ulaşım

Ödül İstanbul projesinde birçok ulaşım imkanı olmasıyla birlikte en önemlisi olan Metrobüse sadece 100 metre yakınlığıdır. Projeden metrobüse yürüyecek sadece 5 dakikada ulaşmak mümkündür.

Ödül İstanbul Fiyat Listesi

  • 1+1 179.000 TL den başlayan fiyatlarla

  • 2+1 299.000 TL den başlayan fiyatlarla

  • 3+1 479.000 TL den başlayan fiyatlarla

satışa sunulmuştur.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ali Atay'a İlan-ı Aşk: Seni Çok Seviyorum
Ali Atay'a İlan-ı Aşk: Seni Çok Seviyorum
Serdar Bilgili, İş Adamı Hakan Uzan'ın Eşiyle Aşk Yaşıyor
Serdar Bilgili, İş Adamı Hakan Uzan'ın Eşiyle Aşk Yaşıyor