Akdeniz’in Doğa Ortamında Queens Park Hotelleriyle Tatil Deneyimi

Tüm Queens park hotelleri, doğa ile iç içe kurulan ve sahile sıfır konumda olan yapıya sahiptir. Böylece dilediğin zaman denize girebilir ve serinleyebilirsiniz.

Akdeniz’in Doğa Ortamında Queens Park Hotelleriyle Tatil Deneyimi

Tüm Queens park hotelleri, doğa ile iç içe kurulan ve sahile sıfır konumda olan yapıya sahiptir. Böylece dilediğin zaman denize girebilir ve serinleyebilirsiniz. Tabi dilerseniz açık ya da kapalı havuz imkânlarından, yetişkinler ve çocuklar için düzenlenen su kaydıraklarından da yararlanmanız mümkündür. Geniş seçenek ve avantajlar Queens park hotellerinde sağlanarak, misafirlerin Antalya’da “İyi Tatil Geçirdik” demeleri için sağlanmaktadır.

Tüm bunlarla beraber, alacağınız hizmetler yine fazladır. İnternet ücretsiz olarak lobilerde sağlanır. Böylece ihtiyacınız olduğunda rahat ve geniş olan lobilerde, bilgisayarlarınız ya da cep telefonlarınız üzerinden internete bağlanabilirsiniz. Ücretsiz otopark imkanı da olmasının yanı sıra, plajlarda yer alan tüm şezlonglardan, minder ya da havlular ücretsiz olarak verilir.

Queens Park Hotellerinde Spa ve Spor Merkezleri

Rahatlama imkanını sadece güneş kum vb. doğa ile değil, sizin için özel olarak düzenlenmiş spa merkezi ya da spor salonlarında da yapabilirsiniz. Spa merkezinde, hamam, buhar odaları, masaj uygulamaları, güzellik merkezi ve bakım gibi pek çok hizmet bulunur. Spor salonunda ise fiziken kendinizi dinç hissetmeniz ve sağlığınızı tatilde bile korumanız açısından tüm ekipmanlar sağlanmaktadır. Her zaman dilediğiniz gibi kaldığınız süre boyunca, tüm spor ve masaj salonlarından yararlanabilirsiniz. Fiziki ve ruhani rahatlamayı da yaşayabilirsiniz.

Yeme ve İçme Sistemleri Nasıl?

Queens park hotellerinde yeme ve içme düzenleri doğrudan sabah kahvaltısıyla başlar ve gece saat 01:00’lere kadar süren yeme düzeni bulunur. Burada önemli olan sürekli olarak, müşterilerin yeme ve içme konusunda sıkıntıya düşmemesini sağlamaktır. Bundan dolayı da;

  • Kahvaltı ve geç kahvaltı,

  • Gözleme ve öğle yemeği,

  • Snack İkramlar ve dondurma,

  • Akşam yemekleri,

  • Gece çorbası ve diğer aperatifler,

gibi sizin belirli saatler aralıklarında sürekli olarak yeme ve içme konusunda Queens park hotels markasının gereken çabayı sağladığını görebiliyoruz. Tüm hepsinde profesyonel aşçılar çalışmakta ve lezzet konusunda ödün verilmeden bir çalışma gerçekleştirilmektedir.

Herşey dahil fiyatlardan en uygun bütçe ile almanız mümkün. İster aileniz, ister arkadaşlarınızla rezervasyonunuzu yaptırarak, havalimanına 50 km uzaklıktaki Queens park hotellerine kolay ulaşım imkanı ile erişebilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ali Atay'a İlan-ı Aşk: Seni Çok Seviyorum
Ali Atay'a İlan-ı Aşk: Seni Çok Seviyorum
Serdar Bilgili, İş Adamı Hakan Uzan'ın Eşiyle Aşk Yaşıyor
Serdar Bilgili, İş Adamı Hakan Uzan'ın Eşiyle Aşk Yaşıyor