Kadıköy'de helikopter destekli büyük operasyon

Son dakika güncel haberler

Kadıköy'de helikopter destekli büyük operasyon

Son dakika: Fikirtepe'de 'yıkım' operasyonu!

Kadıköy'ün Fikirtepe Mahallesi'nde 97 metruk binanın bulunduğu bölgede uyuşturucu operasyonu düzenleyen İstanbul Narkotik Şube Müdürlüğü ve Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 25 kişiyi gözaltına aldı. Operasyonda çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi.

TÜM GİRİŞ ÇIKIŞLAR KONTROL ALTINA ALINDI

Kentsel dönüşüm kapsamında oldüğündan birçok binanın boşaltıldığı bölgede polis, 35 ayrı yerde kontrol noktası oluşturarak mahallenin tüm giriş-çıkışlarını kontrol altına aldı.

25 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Özel eğitimli köpeklerin de yer aldığı operasyonda emniyet güçlerine helikopter desteği sağlandı. Operasyon sonucunda çeşitli suçlardan aranan 8 kişinin de aralarında bulunduğu 25 kişi gözaltına alındı. Polisin gözaltına aldığı şahıslardan 12'sinin yabancı uyruklu olduğu bildirildi.

METRUK BİNALAR DİDİK DİDİK ARANDI

İstanbul Narkotik Şube Müdürlüğü ve Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin ortak operasyonu kapsamında bölgede bulunan çok sayıdaki metruk binada arama yapıldı. Her taşın altına bakan emniyet güçleri operasyonu titizlikle yürüttü. Polis, operasyonda çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü Sunucu Seda Akgül, Ekranlara Dönüyor
Ünlü Sunucu Seda Akgül, Ekranlara Dönüyor
Boşanma Davasına Giderken Arkadaşı Vazgeçirmiş
Boşanma Davasına Giderken Arkadaşı Vazgeçirmiş