Canlı TV’de Star Işığı!

Ülkemizin önde gelen kanallarından biri olan Star TV, Doğuş Yayın Grubu bünyesinde yer alıyor. Sunduğu programlar ve diziler sayesinde de, ülkenin en çok izlenen kanallarından olmayı başarıyor.

Canlı TV’de Star Işığı!

Ülkemizin önde gelen kanallarından biri olan Star TV, Doğuş Yayın Grubu bünyesinde yer alıyor. Sunduğu programlar ve diziler sayesinde de, ülkenin en çok izlenen kanallarından olmayı başarıyor. Yayın kalitesi bakımından son dönem teknolojiyi kullanan Star TV, oldukça kaliteli yayınlar yaparak izleyenleri memnun etmeyi başarıyor.

Star TV’nin En Çok Takip Edilen Dizi ve Programları

Kanalın en çok izlenilen dizilerini söylerken, öncelikle “Anne” adlı diziden bahsetmek gerekir. Bu dizide; annesi tarafından eziyet gören küçük bir kız çocuğunun hikâyesi anlatılıyor. Bu küçük kızın yaşadıklarına çok üzülen öğretmeni; onun yeni annesi olmak, ona şefkat göstermek istiyor. Bunun için de onu kaçırma suçunu dahi göze alıyor. Ve bunun ardından gelişen olaylar silsilesi de, gerçekten dikkatleri üzerine toplayan cinsten…

“İstanbullu Gelin”, “Cesur ve Güzel”, “Kara Sevda” ise kanalın yayında olan ve ciddi manada izleyici çekmeyi başaran diğer dizilerinden. Özellikle “Kara Sevda” dizisinde, Türkiye’deki tüm genç kızların sevgilisi olan Burak Özçivit’in oynaması, izleyici çekmelerinde büyük oranda etkili oluyor.

Kanalın yeni dizisi “Söz” ise; kendinden çokça bahsettirecek dizilerden. Oldukça kaliteli bir kadrosu olan dizi, izleyicileri ilk günden ekrana kilitlemeyi başarmış bir dizi. Bu dizinin Türkiye’de çekilen en büyük prodüksiyona sahip askeri dizi olduğu biliniyor. Oyuncular da sırf bu dizi için askeri eğitim almışlar. Daha ilk tanıtım videolarıyla dikkat çeken dizi, ilk bölümüyle de pazartesi gecesinin birincisi olmayı başarıyor. Böylece de; sıkı takipçilerinin çok olacağının, sinyali verilmiş oluyor.

Ve Star TV’den gelen son gelişme de; “Türk Malı” adlı dizi hakkında. Bu diziyi bilmeyenler azdır belki de. Farklı bir kanalda yayınlanan ve Şafak Sezer’in başrol aldığı dizi, tamamen komediye yönelmiş bir diziydi. Diğer kanalda yayınına son verilen dizi, uzun bir aradan sonra Star TV’de tekrar yayınlanmaya başlayacak. Üstelik yeni oyuncu kadrosu ve yeni konularla…

Kanalda hafta içi her gün sabah “Duymayan Kalmasın” adlı program, hafta sonu sabahları ise “Mesut Yar Sunar” isimli program sunuluyor.

Elbette ki moda sevenler için de bir program düşünülmüş ve “Tülin Şahin ile Moda” isimli program düzenlenmiş. Pazar sabahları yayınlanan program; ekranlara gelen “En şık ve en bilgi dolu moda programı” olma vaadiyle gösterime alınmış. Bu anlamda bakıldığı takdirde, gayet de başarılı olmuşa benziyor.

Star TV’yi Canlı İzlemek İster misiniz?

Star TV’nin tüm dizilerine ve programlarına anında erişmek için Canlitv.site adresini kullanabilirsiniz. Yani bu adres üzerinden size sağlanan Star TV canlı yayın izle seçeneği yardımıyla, online olarak kanalı izleyebilirsiniz.

Ayrıca; yine bu adresi kullanarak Star TV canlı yayın akışıhakkında bilgi sahibi olabilir, takip etmek istediğiniz dizinin veya programın gün ve saatini öğrenebilirsiniz. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ali Atay'a İlan-ı Aşk: Seni Çok Seviyorum
Ali Atay'a İlan-ı Aşk: Seni Çok Seviyorum
Serdar Bilgili, İş Adamı Hakan Uzan'ın Eşiyle Aşk Yaşıyor
Serdar Bilgili, İş Adamı Hakan Uzan'ın Eşiyle Aşk Yaşıyor