En Güvenli Ön Ödemeli Kart Sistemleri 2017

Çoğu zaman alışverişimizi internetten yaparız, öyle değil mi? Artık internet insanların vazgeçilmezlerinden biri olmuştur.

En Güvenli Ön Ödemeli Kart Sistemleri 2017

Çoğu zaman alışverişimizi internetten yaparız, öyle değil mi? Artık internet insanların vazgeçilmezlerinden biri olmuştur.

Peki ama online alışveriş mağazaları üzerindeki risklerden haberiniz var mı? Eğer ki bu riskleri bilmiyorsanız, kesinlikle daha bilinçli davranmalısınız.

Pek çok farklı site üzerinde kredi kartı kullanılmaktadır. Kredi kartı bilgileri de çalınabilmekte ve kötü amaçlar için kullanılmaktadır. Doğal olarak bu alışverişlere daha da dikkat etmeniz gerekmektedir.

Eğer ki Paykasa kullanarak bunu nasıl yapabileceğinizi bilmiyorsanız, kesinlikle yazıyı sonuna kadar okumalısınız.

Bilmelisiniz ki ön ödemeli sanal kart olarak kullanılan Paykasa kart, alışverişleri çok daha güvenilir hale getirmektedir. Herhangi bir sorun yaşanmasını önlemektedir. Peki ama bunu nasıl yapmaktadır?

En Çok Kullanılan Ön Ödemeli Sanal Kart Paykasa

Dünyanın en çok kullandığı ön ödemeli sanal kart Paykasa, bundan sonra istediğiniz gibi alışveriş yapmanızı sağlayacaktır. Bunu sahip olduğu 16 basamaklı kod ile yapacaktır.

Artık kredi kartı ya da banka kartı kullanmayacak ve onun yerine Paykasa fiyatları ekonomik seviyelerde iken buradan bir kart satın alarak onu kullanacaksınız.

Dijital bir karttır ve sadece internet üzerinden kullanılır. Para birimi Euro’dur. Herkesin kullanımına açıktır. Sadece kod ile alışveriş yapılmasını sağlamaktadır.

Başka herhangi bir bilgi gerektirmemektedir. Ayrıca karta tekrar dolum yapılamamakta ve yeni bir kart aldıktan sonra aynı kod kullanılamamaktadır. Bu da güvenlik için en önemli özelliklerinin başında gelmektedir.

BUNLARI BİLİYOR MUSUNUZ ?

2017 yılının en çok kullanılan ödeme yöntemleri; Paykasa, Astropay, EcoPayz, PaysafeCard ve İninal olmuştur.

Paykasa İle Alışverişler Hız Kazanıyor

Online alışverişlerin güvenilir olmadığını düşünüyorsanız, kesinlikle bundan sonra siz de Paykasa kullanabilirsiniz. Hızlı, kolay, keyifli ve güvenilir bir alışveriş için artık olmazsa olmazlardandır.

Sadece buraya girecek ve almak istediğiniz ürünün ya da hizmetin değeri kadar bakiyesi bulunan bir kart alacaksınız. Ardından kodunuzu da aldıktan sonra kullanmaya başlayabileceksiniz.

Hemen Paykasa satın al fırsatlarından faydalanın ve fiyatları ucuz seviyelerde kullanın. Kesinlikle problemsiz bir hizmet olacaktır. Ayrıca bilmelisiniz ki kartınızın içerisindeki bakiyenin tamamını kullanmak zorunda da değilsiniz.

Dilerseniz Paykasa bozdurma işlemi ile istediğiniz gibi bakiyenizi TL ya da diğer para birimlerinden geri alabilirsiniz. Bu da tahmin ettiğinizden çok daha iyi bir hizmet almanızı sağlayacaktır.

KAYNAK: http://www.61saat.com/ekonomi/internetten-alisveriste-paykasa-donemi-basladi-h441325.html

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mehmet Ali’den çocuk aldırdım demişti… Son açıklamasıyla şaşırttı
Mehmet Ali’den çocuk aldırdım demişti… Son açıklamasıyla şaşırttı
Kenan İmirzalıoğlu’ndan Megastar Tarkan yorumu
Kenan İmirzalıoğlu’ndan Megastar Tarkan yorumu