Abdullah Gül'den AK Parti'ye İnanılmaz Uyarı...

Son Dakika Güncel Haberler

Abdullah Gül'den AK Parti'ye İnanılmaz Uyarı...

"BU GÖMLEĞİ ÜTÜLEYİN"

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan tarafından aranarak davet edilen ancak mazeret bildirerek törene katılmayan 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, etkinlikler için “Evrensel demokrasi kriterleri” vurgusu yapan bir mesaj gönderdi.

Abdullah Gül, mesajında “AK Parti, kuruluş dönemindeki değer ve politikaları kendine yeniden rehber edinip, evrensel demokrasi kriterleri ile kendi değerlerini mezcederek yoluna devam etmelidir” ifadelerini kullandı.

Abdullah Gül mesajında şu ifadeleri kullandı:

"DÜNYADA İTİBARIMIZ ARTTI"

“AK Parti Genel Başkanı, Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; 16 yıl önce bugün Türkiye’ye yeni umut ve yeni ışık getireceğine inanarak kurduğumuz AK Parti’nin kuruluş yıl dönümünü tebrik ediyorum.

Girdiği ilk seçimden bu yana ülkeyi yönetme sorumluluğunu üstlenen partimiz, köklü siyasi ve ekonomik reformlarla halkımıza unutulmaz büyüklükte hizmetler yapmış ve ülkemizin dünyada itibarını artırmıştır."

"GÖMLEK AYNI GÖMLEK AMA ÜTÜLEYİN"

Geçen yılki hain darbe teşebbüsünün fedakar halkımız ile püskürtülmesinin üzerinden 1 yıl geçmiştir.

AK Parti, kuruluş dönemindeki değer ve politikaları kendine yeniden rehber edinip, evrensel demokrasi kriterleri ile kendi değerlerini mezcederek yoluna devam etmelidir.

Partimizin aziz milletimize daha çok hizmetlerde bulunacağına inanıyor, bu vesileyle hepinizi sevgi ve muhabbetleselamlıyorum.”

Kaynak: Yeniçağ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Necmi çolak     0000-00-00 Sayın Abdullah Gül'ün etmiş olduğu ifadeleri önemsiyorum,Denedini şunudur vatanı için gerçek dava arkadaşları düşman olmayıpta düşmanmış gibi inandırılırsa vatanımız ve milletimiz için zor bir viraj olur.ALLAH korkusu olan vatanına ihanet yapamaz,vicdansız olamaz.Her söylenen sözler Kişiler hakkında doğru olmaya bilir.Bu söylüyorsa doğrudur dersek orda durup biraz düşünmeliyiz insan yanılabilir,karar verirken iyi düşünmeliyiz.
MEHMET DUMAN     0000-00-00 DEVLETİMİZE SAHİP ÇIKMAK MİLLİ GÖREVİMİZDİR HATALARI OLMUŞTUR HATASIZ KUL OLMAZ ÖNEMLİ OLAN HATASINI GÖRÜP DÖNMEKTİR BARDAĞIN BOŞ TARAFINI GÖRNEK YERİNE DOLU TARAFINDAN BAKMAK HERZAMAN DAHA HAYIRLIDIR. TAYYİP ERDOĞANI SEVİYORUZ SEVMEYENLERİNDE NEDEN SEVMEDİĞİNİ ÇOOOK İYİ BİLİYORUZ BOŞA GAZEL OKUMAYIN BİZE KUŞ BEYİNLİLER ALTARNATİFİNİZ KİM ONDAN BAHSEDİN KILAVUZUNUZ KARGA SİZİN BURNUNUZ BOKTAN ÇIKMAZ BİZE DEYİNKİ TAYYİP ERDOĞANDAN BAŞKA SEVİLECEK DAHA ÇOK ÇALIŞACAK AHA BU ADAM VAR DEYİN AÇIKCA
İsmi lazım değil.     0000-00-00 Dünyada itibarımız mı artmış. Dostumuz kaldı mı dünyada? Siz hangi gözlükle bakıyorsunuz? Bize güvenen ve bizim güveneceğimiz bir ülke gösterin. Katar mı? Sorun bakalım Katara; KKTC tanımış mı???
Mustafa Cavdar     0000-00-00 AKP hukumetinin 15 senedir yaptiklari icraatlara bir bakacak olursak kendi yakin cevrelerinin, ogullar, damatlar ve yalaka yandaslarin cok zenginlestigini, isci, memur ve koylu vatandaslarin da fakirlestigini cok acik ve net bir sekil de gorebiliriz. Teror orgutleri PKK ve FETO ile gizli iliskiler ve verilen tavizler Turkiye' yi bir ic savasin esigine getirmistir.Dis politika iflas etmistir. Burnumuzun dibin de ki adalar Yunan isgali altinda dir. Ama hukumet yetkilileri acizlikten bir sey yapmamaktadir. Uretmeyen ekonomi alarm.zilleri calmaktadir.! AKP' liler ise bos demeclerle gunu kurtarma cabasindalar. Bu gidisin sonu cok kotudur. Aziz milletim gaflet uykusun dan uyan da aci Turkiye gerceklerini gor artik.! Dostunu ve dusmanini iyi tani.! Saygilarimla arz ederim. :(
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Çakır’dan kutlama sonrası Oktay açıklaması
Deniz Çakır’dan kutlama sonrası Oktay açıklaması
Deniz Seki ameliyat oldu!
Deniz Seki ameliyat oldu!