Deniz Akkaya'dan Avşar'a: Cahil kadın!

Hülya Avşar'ın, programında "Erkekler eşlerine çaktırmadan aldatsın." sözlerine bir tepki de Deniz Akkaya'dan geldi. Akkaya, Avşar kızını "Cahil kadın" diyerek eleştirdi.

Deniz Akkaya'dan Avşar'a: Cahil kadın!

Hülya Avşar'ın, ünlü yazar 'Aşk doktoru' Mehmet Coşkundeniz'i konuk ettiği programındaki ihanet yorumlarına bir tepki de manken Deniz Akkaya'dan geldi.
 
DEMET AKALIN, "DAHA NELER YA" DİYEREK TEPKİ VERMİŞTİ
 
Hülya Avşar, iyi bir evliliğin sırrı için, "Erkekler arada bir eşlerine çaktırmadan çapkınlık yaparsa evlilik yürür" demişti. Hülya Avşar'ın bu sözleri sosyal medyada tepki topladı. Tepkisini dile getirenler arasında şarkıcı

Demet Akalın da vardı. Demet Akalın, Hülya Avşar'ın bu sözlerine, "Ya ben inanamıyorum artık. Şaka olduğunu en sonuna ekleseydi ki o bile korkunç...Daha neler ya!'' şeklinde cevap verdi.
 
"CAHİL KADIN"
 
Hülya Avşar'ın bu yorumuna bir tepki de manken Deniz Akkaya'dan geldi. Deniz Akkaya "Rezalet. Şu kadının cehaleti tartışılmaz" diye tepki gösterdi.
 
 “HÜLYA AVŞARI'IN BENİM İÇİN TOZ ZERRESİ KADAR DEĞERİ YOK”
 
Deniz Akkaya'nın Hülya Avşar'a gösterdiği ilk tepki bu değil.
 
Adı daha önce erkek eski arkadaşının uyguladığı şiddet haberiyle öne çıkan Deniz Akkaya, o dönem konu hakkında açıklamalar yapan Hülya Avşar'ın kendisi için değersiz olduğuna vurgu yapmıştı. 

Deniz Akkaya, “Bir kadın anaç da olmalı feminist de… Hülya Avşar eski erkek arkadaşımdan şiddet gördüğümde “Hak ediyorsa, vurmuştur” demişti.

Böyle birinin benim için yerdeki toz zerresi kadar değeri yok. Cehalet toplumun en büyük düşmanı. Cahil insanları sev-mi-yo-rum" ifadelerini kullanmıştı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mehmet Ali’den çocuk aldırdım demişti… Son açıklamasıyla şaşırttı
Mehmet Ali’den çocuk aldırdım demişti… Son açıklamasıyla şaşırttı
Kenan İmirzalıoğlu’ndan Megastar Tarkan yorumu
Kenan İmirzalıoğlu’ndan Megastar Tarkan yorumu