Dünyaca Ünlü Arama Motoru Uzmanları Digitalzone’da Buluşuyor

Türkiye’de SEO alanında yaptığı çalışmalar, araştırmalar ve sağladığı yararlar ile lider konumda yer almaya başlayan Zeo Agency ekibi Digitalzone’17 etkinliği ile katılımcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Dünyaca Ünlü Arama Motoru Uzmanları Digitalzone’da Buluşuyor

Türkiye’de SEO alanında yaptığı çalışmalar, araştırmalar ve sağladığı yararlar ile lider konumda yer almaya başlayan Zeo Agency ekibi Digitalzone’17 etkinliği ile katılımcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de 20-21 Ekim tarihleri arasında yapılacak olan etkinlikte Search Engine Land yazarlarının da bulunduğu dünyaca ünlü arama motoru uzmanlarının yer alacağı katılımcılar bulunacak.

2 gün sürecek olan Digitalzone etkinliğinde arama motoru dünyasında yaşanmakta olan bütün gelişmeler ve uygulanabilecek olan yenilikçi teknikler hakkında detaylı sunumlar yapılacak. SEO teknikleri ve dünyası hakkında Türkiye’de yapılan en geniş kapsamlı olan etkinlikte dijital pazarlama konusunda detaylı sunumlar bulunacak.

2 Gün Boyunca Dijital Pazarlama Oturumları

SEO’nun bütün süreçlerinin ve açılımlarının yer alacağı konferanslarda Türkiye’den de katılımcılar bulunacak. 5. defa düzenlenecek olan etkinlik 20 Ekim saat 09:00’da başlayacak. Yiğit Konur ve Judith Lewis’in açılış konuşması ile başlayacak etkinlik daha sonra Millie Ismail, Samuel Scott, Emily Grossman, Michal Magdziarz, Cindy Krum ve Fatih Özkösemen’in katılımları ile devam edecek.

Dünyanın ünlü arama motoru profesyonellerinin yer alacağı etkinlikte sizler de faydalanabilmek istiyorsanız ve elde edeceğiniz bilgiler doğrultusunda projelerinizi geliştirmek, yeni adımlar atabilmek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgiler Digitalzone’17 etkinliğinde sizleri bekliyor olacak.

Doğu Avrupa’nın En Büyük Dijital Pazarlama Etkinliği

Doğu Avrupa bölgesinin en büyük ve en geniş kapsamlı dijital pazarlama etkinliği olarak nitelendirilen etkinlikte katılımcılar tarafından yapılacak sunumlar sayesinde dijital pazarlama alanındaki hedeflerinizi belirleyebilir ve yenilikçi bilgilere sizler de sahip olmaya başlayabilirsiniz.

2 gün boyunca devam edecek olan etkinliğin 2. Gününde Arda Mendeş, Uğur Eskici, Ümit Yılmaz, Serbay Arda Ayzit, Şahin Seçil ve İlyas Teker gibi ünlü isimler de bulunacak.

SEO dünyasına bütünsel bir yaklaşımın sergileneceği etkinlikte farklılıklar yaratabilmek, farklı pazarlama kanallarının yatırımlarından geri dönüşüm oranlarını etkileyebilmek, outbound pazarlama teknikleri ile yeni müşteriler elde edebilmek gibi konferanslar bulunacak.

Etkinlik biletlerini tek günlük ya da iki günlük olarak satın alabilrisiniz. Hilton İstanbul Bomonti Hotle’de gerçekleşecek etkinlik bu yıl yine birbirinden ünlü isimleri ağırlayacak.

Detaylar için: https://zeo.org/digitalzone

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!