Medyum Ali Hoca kimdir?

Yaptığı başarılı çalışmalarla bu işlere inancı olmayan kişilerin bile fikirlerini değiştiren Medyum Ali Gürses'i konuşacağız bugün. Kendisi daha çok aşk ve bağlama, muhabbet, sıcaklık, rızık açma gibi çalışmalarla bilinse de kişiye özel çalışmaları ile daha birçok probleme çare olmakta.

Medyum Ali Hoca kimdir?

Yaptığı başarılı çalışmalarla bu işlere inancı olmayan kişilerin bile fikirlerini değiştiren Medyum Ali Gürses'i konuşacağız bugün. Kendisi daha çok aşk ve bağlama, muhabbet, sıcaklık, rızık açma gibi çalışmalarla bilinse de kişiye özel çalışmaları ile daha birçok probleme çare olmakta.

Sitesinden çalışma alanları ve çalışma prensiplerini inceleyebileceğiniz Medyum Ali Gürses 10 seneyi aşkın süredir de internet üzerinden işlem kabul etmekte. Her ne kadar kendisine ulaşmak bir hayli zor olsa da yaptığı çalışmalarda sonuç almayana rastlamak çok zor.

İnternette yer alan onlarca medyum yorum ve şikayet sitesinde yaptığımız incelemelerde hemen herkesin kendisinden memnun kaldığı görülmekte ve bu yazıyı yazma sebebimiz de zaten bu. Ad soyad, doğum tarihi ve anne adı veya fotoğraf bilgileri üzerinden işlemlerini hazırlayıp kargo ile yurtdışına da gönderdiğini belirten Medyum Ali Hoca'nın Facebook sayfasında da (www.facebook.com/medyumaligurses) 50 binden fazla beğeninin olduğunu belirtelim ki bu bir medyum için çok yüksek bir sayı. 

Biz burada kendisi hakkında ne kadar yazsak boş o yüzden internette kendisine çalışma yaptırmış insanların yorumlarından bazı kesitleri bu yazıya ekleyerek yazımızı bu şekilde bitirmek istedik. Medyum Ali Hoca ile iletişime geçmek için medyumalibey@gmail.com'a mail atabilir veya 05355906275 numaralı hattan telefon yoluyla ulaşabilirsiniz. 

"Yaklaşık 2 ay önce yazmıştım Ali Gürses bey ile kısmet açma çalışmasına başlamıştık. Verdiği süre dolalı çok oldu o zamanda gelişmeleri belirteceğimi söylemiştim ama yazmaya fırsat olmadı. Aslında daha ilk haftadan belirtilerini görmeye başladım ancak asıl bomba 4. hafta civarı oldu ben aslında özellikle birinin bana bağlanması için yaptırmamıştım genel bir kısmet açma çalışması idi ama daha önce beraber olduğumuz ve evlilikten döndüğümüz şahıs tekrar bana yazmaya başladı pişman olduğunu söyledi ve onunla tekrar başladık bu yaz için de yine evlenmeyi planlıyoruz. Umarım bu sefer bir aksilik olmaz Ali beye buradan da vefa borcumu yerine getirmek istedim."

***

"Merhaba arkadaşlar bense burdaki arkadaşlar gibi caresizdim ailem beni abimin arkadaşıyla tanistirmisti konuşmaya falan başladık ve 2 kere bukustuktan sonra sorunları oldugunu ve görüşmek istemediğini söyledi ben ve ailem onu isterken bi araştırma yaptım ve Ali hocayı buldum umudum yoktu ve açıkçası dolandirilacagimi düşünüyordum. Ali hocamla bi vefk çalışması yapmaya

Başladık ve 1 hafta sonra vefkim geldi tasimaya ve Ali Hocamın verdiği talimatlara uyup düzenli yapınca 8.gun 3 aydır girusmedigin ve döneceğini bile umudum olmayan msjlrma bile cwp vermeyen çocuk 8.gun msj attım ve bana msj atıp sonrada arayıp yanıma gelmek istediğini söyledi ve is yerime geldi o gündür bugündür konuşuyoruz ve değişimleri gördüm ve bi kaç kez daha geldi görüştük ali hocama çok teşekkür ediyorum.vefk süresine daha varken süre bitmeden olumlu şeyler gördüm ve ne zaman mail atsam her soruma cevap verdi ve gerçekten güvenebilirsiniz"

***

"birkaç ay önce yine yazmıştım medyum ali gürses ile çalışmaya başladığımızı. benim derdim büyü ile benden soğuyup uzaklaştırılan sevgilimdi. vefk özenle hazırlanmıştı kargoyu verdiği tarihte yolladı ve okumalara başladık okuma dışında sizin yapmanız gereken başka bir şey olmuyor bu arada ve verdiği zaman aralığının dolmasına daha uzun bir süre varken ilk emareleri görmeye başladım kendisi diğer taraftan yavaş yavaş uzaklaştı ve en son beraber fotoğraflarını da heryerden sildi 25. güne doğru bana buluşma teklif etti ve rüyamda bile göremeyeceğim kadar güzel bir gece yaşatarak gönlümü aldı. boğazda yat kiralamıştı ve yatta romantik bir akşam yemeği yedik. şu an süre tamamen dolalı çok oldu ve eskisinden dahada iyiyiz. ali hocanın ismini kullananlarda varmış sanırım bahsettiğim gerçek ali hoca soyadı gürses olan ve teli 05355906275 olan ali hocadır"

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!