Medyum Ali Gürses şikayet

Bir haber sitesi olarak bizim için ziyaretçilerimizin sitemizde neler bulmak istediği de oldukça önemli ve birçok insandan gelen talep doğrultusunda bu yazımızı medyum dünyasına ayırmak istedik.

Medyum Ali Gürses şikayet

Bir haber sitesi olarak bizim için ziyaretçilerimizin sitemizde neler bulmak istediği de oldukça önemli ve birçok insandan gelen talep doğrultusunda bu yazımızı medyum dünyasına ayırmak istedik. İnternette yüzlerce, hatta binlerce medyum adı altında insan yer almakta ancak bunların birçoğunun medyumlukla alakası olmayan ve bu alanı bir gelir kapısı olarak görüp insanların umutlarını ve parasını çalmak gayesiyle hareket eden dolandırıcı medyumlar olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. İnternetten medyum şikayet ve yorum sitelerini araştırarak bunları ayırt edebilir ve uzak durabilirsiniz. Bu şahısların çoğu her ay isim değiştirmekte ve insanları farklı sahte isimlerle mağdur etmekteler.

Banka hesap bilgileri de kendilerine ait olmayan ve paravan hesaplar kullanan bu şahıslar zaman zaman da grup halinde hareket etmekteler. Ancak başta da dediğim gibi internetten araştırarak zaten bunların kim olduğunu öğrenmek zor değil. İnternette birçok medyum şikayet ve yorum sitesi yer alıyor ve buralarda hem diğer insanların yorumlarını okuyabilir, hem de kendi deneyimlerinizi paylaşarak diğer insanları bilgilendirebilirsiniz. 

Biz internette yaptığımız araştırmalarda bu alanda en yetkin ismin Medyum Ali Gürses olduğu sonucuna ulaştık. 100'ü aşkın farklı sitede yüzlerce olumlu yoruma sahip olan Medyum Ali Gürses, nam-ı diğer Medyum Ali Hoca 05355906275 numaralı telefondan hizmet veriyor. Medyum Ali Hoca'nın daha önce işlem yaptığı kişilerin bu yorum platformlarında paylaştıkları tecrübelerden bazılarını bu yazıda sizlerle paylaşmak istedik:

"Merhaba,
Ben daha önce yazmıştım 6. günümdeydim gelişmeler oldukça yazacağımı iletmiştim.10 – 12 .gün civarında benden ayrılan sevgilim fazla muhabbeti olmamasına ragmen çok yakın bi arkadasıma hal hatır sormak için yazdı ve konuşma arasında beni sordu,arkadaşım çok fazla uzatmadı konuyu.Bu arada başkalarıyla eminimki görüşüyodu.Neyse sonrasında 1 hafta 10 gun kdr sanırım sesi çıkmadı ve yılbaşından 1-2 gün önce aynı arkadaşıma acil konuşmak istediğini söylemiş konuşmuşlar ve çok pişman şekilde yaptıklarının hatalarının farkında olarak başkalarıyla görüştüğünü itiraf edecek kdr beni özlediğini ve bensiz bir hayatta mutlu olamayacagını vs vs anlatmış.

O gece bana msj attı sonrasında konuşmaya devam ettik ve barıştık.Şuan 26.gündeyim bu kadar kısa sürede bu kadar etkisini görmek mucize.Eskisinden bile daha anlayışlı şekilde benimle konuşuyor.Arkadaşlar o çaresizliğin nasıl bir duygu olduğunu çok iyi biliyorum.Bu ve bunun gibi birçok sitede Ali Hocam ile ilgili yazıları okur okumaz karar vermiştim.Beklerken çok ümitsiz olabiliyorsunuz , olursa gerçekten mucize olucak dediğiniz durumlar yaşayabiliyorsunuz ama inanın ben o mucizeyi önce Rabbim sonra Ali hocam sayesinde yaşıyorum.

Hocam zaten ömürlük kalıcı olduğunu söylemişti sonrasında yine ara ara burdan gelişmeleri yazacağım.Ama Ali hocaya sonuna kadar güvenebilirsiniz ve her yazdığınızda mutlaka dönüş yapmaktadır.Acil öğrenmem gereken bir durumda bile hemen cevap yazmıştır.Kendisinden Allah razı olsun…"

"Ben daha öncede yazmıştım Ali Gürses hoca ile başlamıştık çalışmaya öncelikle telde pek müsait olmuyor sanırım kendisi yoğunluktan genelde hep mail yoluyla iletişime geçtik ne zaman bir şey sorsam en saçma sorularımda bile yanıtsız bırakmadı sağolsun verdiği talimata uygun bir şekilde devam ediyoruz daha sürenin dolmasına çok zaman olmasına rağmen ben şimdiden etkilerini hissetmeye başladım erkek arkadaşım uzun bir aradan sonra ortak bir arkadaş aracılığıyla benimle ilgili bilgi almaya başlamış beni soruyormuş her gün beraber olduğu kızla da ayrılmış zaten Ali Bey bana bağlanınca diğer kişiden de soğuyup uzaklaşacağını belirtmişti kısacası şimdilik her şey yolunda gidiyor buradaki yorumlara bakınca bazen insanın inanası gelmiyor en azından bana öyle olmuştu ancak bunu yazıyorumki Ali Hoca gerçekten işini hakkıyla yapan biri ve aklınızda herhangi bir şüphe olmasın internette kendisinin adını kullanan bazı sahtekarlarda var az kalsın ona dolandırılıyordum kendisini bulmadan buna karşı dikkatli olun banka hesap bilgileri kendisine ait Ali Beyin Ali Gürses olarak ve medyumalibey@gmail.com mail adresi"

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!