Saç Dökülmemesi İçin Fixpera Şampuan Seçeneği

Günümüzde en çok yaşanan durumlardan bir tanesi saçların dökülmesidir. Saç dökülmesi kadın ve erkeklerde sıklıkla görülen bir problemdir.

Saç Dökülmemesi İçin Fixpera Şampuan Seçeneği

Günümüzde en çok yaşanan durumlardan bir tanesi saçların dökülmesidir. Saç dökülmesi kadın ve erkeklerde sıklıkla görülen bir problemdir. En büyük aksesuar olan saçlar, stres, yaşam kalitesi ve genetik problemler gibi sebepler ile dökülebilir. Saç dökülmesini durduran ve yeniden saç çıkmasını sağlayan fixpera şampuan, oldukça etkili bir ürün olduğu için çok fazla kullanıcıya ulaşmıştır.

Başlıca Yararları Neler Olmaktadır?

  • Saç derisi tarafından kolay emilebilen bir yapısı vardır. Bu sayede gösterdiği etkilere en hızlı şekilde ulaşılabilir.

  • Saç kıran hastalığına karşı faydalı bir etki gösterir. Saçın tekrar çıkmasına yardımcı olur. Fakat kullanımdan önce bir uzmana danışmakta fayda vardır.

  • Dökülmeyi azaltarak saçların yoğunlaşmasına katkıda bulunur.

  • Saç tellerinin azalmasının önüne geçerek tekrar artmasını sağlar.

  • Saç dipleri havasız kaldığı sürece, saç dökülmeye devam eder. Havasız kalmasının sebebi ise saç köklerinin yağ ile kaplanmış olmasıdır. Bu ürün, saç köklerindeki yağlı tabakayı ortadan kaldırarak saç köklerinin hava almasını sağlar. Hava aldığı sürece saç dökülmesi son bulur.

  • Saç köklerine nüfuz etmesine karşın hormonlarda bir bozukluk yaratmaz.

Kullanımı ve İçeriği

Duş esnasında kullanılan şampuanlar gibi bir kullanıma sahip olan fixpera şampuan nasıl kullanılır, duş esnasında saça uygulanmaktadır. 2-3 dakika saçta bekler ve eller ile saç köklerine bir masaj yapılır. Bu işlemlerden sonra saçlara güzel bir şekilde durulama yapılmalıdır.

%100 doğal ve zararsız malzemelerden yapılan fixpera, dermatologlar tarafından gerekli testler yapılarak piyasaya sürülmüştür. Kara sarımsak özü, minoxidil ve ginseng gibi maddeler bu şampuanı oluşturmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tuğba Ekinci'nin Taciz Gafına Tepkiler Büyüyor
Tuğba Ekinci'nin Taciz Gafına Tepkiler Büyüyor
Çukur Dizisine Sürpriz Konuk Oyuncu Katıldı
Çukur Dizisine Sürpriz Konuk Oyuncu Katıldı