Dolandırıcılar "FETÖ'nün Araçlarını Ucuza Satıyoruz" Diyerek 100 Milyon TL'lik Vurgun Yaptı

"FETÖ'nün araçlarını ucuza satıyoruz" diyerek İstanbul Silivri'de çok sayıda kişiyi dolandıran şahıslarından biri tutuklandı.

Dolandırıcılar

"FETÖ'nün araçlarını ucuza satıyoruz" diyerek İstanbul Silivri'de çok sayıda kişiyi dolandıran şahıslarından biri tutuklandı.

100 MİLYONLUK VURGUN YAPIP SIRRA KADEM BASTI

Dolandırıcılar geçtiğimiz aylarda piyasa değeri 100 bin lira olan araçları "FETÖ'nün araçları" diyerek çok daha ucuza satarak piyasaya güven vermeye başladı. Silivri'den de birkaç ismi yanlarına dahil eden dolandırıcılar, aralarında oto galericileri, siyasetçiler, memurlar ve iş dünyasından birçok isimden yaklaşık 100 milyon lira vurgun yaparak sırra kadem bastı.

BİR ŞÜPHELİ YAKALANDI

Yapılan şikayetler üzerine harekete geçen Silivri Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı. Soruşturma çerçevesinde güvenlik güçleri, şüphelilerden E.Ö.'yü ilçe dışında yakaladı.

30'DAN FAZLA KİŞİYİ DOLANDIRMIŞLAR

Gözaltına alınan şüpheli çıkarıldığı mahkemece dolandırıcılık suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. Dolandırıcıların bugüne kadar 30'dan fazla kişiyi aynı yöntemle dolandırdığı tespit edilirken, mağdur sayısının her geçen gün arttığı öğrenildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!