Ankara'da Gökçek Döneminden Kalan Üst Geçitler, Gece Yarısı Söküldü

Ankara'da eski başkan Melih Gökçek döneminden kalan dinazor heykelleri ve fıskiyenin kaldırılması talimatını veren yeni başkan Mustafa Tuna, yıkılma tehlikesi olan üst geçitlerin kaldırılması için harekete geçti. Belediye ekipleri, gece saatlerinde üst geçitlerde çalışmalara başladı.

Ankara'da Gökçek Döneminden Kalan Üst Geçitler, Gece Yarısı Söküldü

Ankara'da eski başkan Melih Gökçek döneminden kalan dinazor heykelleri ve fıskiyenin kaldırılması talimatını veren yeni başkan Mustafa Tuna, yıkılma tehlikesi olan üst geçitlerin kaldırılması için harekete geçti. Belediye ekipleri, gece saatlerinde üst geçitlerde çalışmalara başladı.

CAN VE MAL GÜVENLİĞİNİ TEHDİT EDİYOR

Ankara Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Meşrutiyet Caddesi'nde bulunan ömrünü tamamlamış, can ve mal güvenliğini tehdit eden atıl durumdaki yaya üst geçitlerini kaldırıyor.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Belediye Meclisi kararıyla dün akşam başlayan üst geçit kaldırma çalışmaları, hafta sonu 21.00 ile 06.00 saatleri arasında devam edecek.

VATANDAŞLAR UYARILDI

Yıkımına başlanan Meşrutiyet Caddesi'nin Karanfil ve Konur Sokaklar ile Selanik Caddesi kesişiminde bulunan 3 yaya üst geçidinin çevresinde belediye ekipleri tarafından tüm güvenlik önlemleri alınırken yetkililer, vatandaşların bu bölgelerde dikkatli olmaları uyarısında bulundu.

Hafta sonu sürecek çalışmaların, trafiğin ve yaya yoğunluğunun en az olduğu saatler dikkate alınarak devam edeceği bilgisini veren yetkililer, vatandaşlardan gelen şikayetler de dikkate alınarak tehlike oluşturan ve ömrünü tamamlamış yaya üst geçitlerinin kaldırılması çalışmalarının sürdürüleceğini belirtti.

İşte Ankara'daki söküm çalışması:Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!