Konaklamanın Ayrıcalıklı Adresi: Holiday Inn Bursa

2015 yılında yapılan bir araştırmaya göre Bursa’nın dünya üzerinde yaşanabilir şehirler arasında 48. sırada yer aldığı biliniyor. Türkiye’de ise yaşanabilir şehirler arasında 1. seçildiğini biliyoruz.

Konaklamanın Ayrıcalıklı Adresi: Holiday Inn Bursa

2015 yılında yapılan bir araştırmaya göre Bursa’nın dünya üzerinde yaşanabilir şehirler arasında 48. sırada yer aldığı biliniyor. Türkiye’de ise yaşanabilir şehirler arasında 1. seçildiğini biliyoruz.

Yaşanabilir tescillenmiş olan bu şehir, her yıl yaz ve kış mevsimlerinde turist akınına uğruyor. Kış mevsiminde Uludağ’da kayak, yaz mevsiminde denizinde yüzme, ayrıca kaplıcasından faydalanma gibi çeşitli imkânları olan Bursa Otelleri, turistlere konaklama noktasında geniş yelpazede seçenekler sunuyor. Üstelik her bütçeye ve zevke hitap eden otelleri bulmak mümkün. Termal oteller, Uludağ otelleri ve şehir merkezinde bulunan oteller ile Bursa, misafirlerine güzel bir tatil yaşatıyor. Bursa otelleri arasında seçkin hizmeti ve tanınmışlığı ile öne çıkan Holiday Inn Bursa City Center, kalite noktasında ipi göğüsleyen ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir otel olarak karşımıza çıkıyor.

 

Holiday Inn Bursa City Center'a Genel Bakış

Merkezi konumu sebebi ile alışveriş merkezlerine, tarihi yapılara ve gezip görülecek daha pek çok yere yakın konumda oluşu ile Bursa'ya gelenleri cezbediyor. Bunun yanı sıra modern mimari ve dizayna sahip oluşu, konuklarını ağırlarken konforu ön planda tutması ile de turistlerin önemli bir uğrak noktası olarak görülüyor. Ayrıca Bursa'da "Open Lobby" konsepti ile hizmet veren ilk otel olması ise Holiday Inn'in yenilikçi ve yaratıcı yönü ile kaliteli hizmet anlayışını birleştirdiğini gösteriyor.

Open Lobby

Open Lobby; business center, bar, restoran, resepsiyon, oyun salonları, dinlenme bölümü ve lobby alanlarının tamamını tek bir alanda birleştirilmesi konsepti olarak biliniyor. Holiday Inn, 2012 yılında Bursa'ya getirmiş olduğu bu konsepti, oluşturduğu başarılı mimari ile konuklarının hizmetine en güzel şekilde sunuyor.

Konuklara Sunulan İmkânlar

Bursa otelleri arasında, turistlere en iyi imkanları sağlayan otellerden olan Holiday Inn Bursa City Center, bünyesinde tam olarak engellilerin ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiş engelli odaları, teras odalar, executive ve king korner odalar da dahil toplamda tam 120 oda ile hizmet ediyor. Odalarda çay ve kahve imkanları, elektronik kasa, LED TV, minibar, WIFI gibi hizmetleri de tatilcilerin ayağına getiriyor.

Ulaşım İmkânları

Holiday Inn Bursa City Center, bir çok uğrak noktasına yakın mesafede konumlanmış durumda. Örneğin Bursa Kent Meydanı'na yürüme 5 dakikalık mesafede olan otel; tarihi hanlar, Irgandı Köprüsü ve çarşılara yaklaşık 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Yemek yeme mekanlarının sıralı şekilde bulunduğu Fomara Caddesi'ne ise yürüyerek yine 10 dakikada ulaşmak mümkün. Mudanya Hızlı Feribot İskelesi'ne, 25 km, Ulu Cami'ye 2 km, havalimanına 45 km, Atatürk Stadına ise yaklaşık 2 km uzaklıkta olan Holiday Inn Bursa City Center, bu yönleri ile şehrin en güzel ve merkezi noktasında konumlanmış olduğunu kanıtlıyor.

Daha detaylı bilgi için : www.hibursacitycentre.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Acun, Serenay Sarıkaya'dan Gözlerini Alamadı!
Acun, Serenay Sarıkaya'dan Gözlerini Alamadı!
Ünlü Şarkıcı Aleyna Tilki, Gözyaşlarına Boğuldu
Ünlü Şarkıcı Aleyna Tilki, Gözyaşlarına Boğuldu