Izabel Goulart kaslı vücuduyla şov yaptı! Sırrı ise...

Sevgilisi Kevin Trapp ile Brezilya'da Noel tatilinde olan Izabel Goulart, bir ara tatile ara verip çekimler için soluğu mağarada aldı.

Izabel Goulart kaslı vücuduyla şov yaptı! Sırrı ise...

Sevgilisi Kevin Trapp ile Brezilya'da Noel tatilinde olan Izabel Goulart, bir ara tatile ara verip çekimler için soluğu mağarada aldı.

 

Mağarada yeşil bikinisiyle ve kaslı vücuduyla adeta şov yapan seksi model, düzenli olarak yaptığı egzersizlerin hakkını vermiş!

 

BU HALİNİN SIRRI NE?

Güzel model bu hale gelmek için çok sıkı spor yapıyor elbette. Izabel her fırsatta "“Dünyanın neresinde olursam olayım, her gün spor için bir saatimi ayırıyorum” açıklamasını yaptı. 

 

Uluslararası seyahatlerin rutin bir egzersiz programı için fırsat tanımadığını söyleyen model, kendi kendine yüksek etkili spor yapmayı öğrendiğini sözlerine ekliyor.

 

 

Ünlü model, kalçalarının sıkılığını korumak için squat ve lunges hareketlerini mutlaka yaptığını her fırsatta dile getiriyor. 33 yaşındaki Izabel şöyle anlattı: 

 

 

ÇANTASINDAN ÇIKARMIYOR

"Bazen otel odamda kendi vücut ağırlığımla yapabileceğim egzersizler yapıyorum. Bacaklarımı, kalçalarımı, kollarımı ve karın kaslarımı çalıştırıyorum. Ayrıca bavulumda mutlaka ip taşırım ve nereye gidersem gideyim ip atlarım."

 

 

Izabel, bir keresinde kardeşiyle iddiaya gidiğini ve uçakta egzersiz yaptığını da verdiği bir röportajda anlatmıştı...

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!