Münir Özkul'un kızı Güner Özkul kimdir?

Güner Özkul kimdir? Münir Özkul’un kızı Güner Özkul kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Münir Özkul'un kızı Güner Özkul kimdir?

Türk sinemasının dev oyuncularından Münir Özkul, 93 yaşında KOAH ve demans hastalığı nedeniyle hayatını kaybetti.
Hastalıklarla uzun zamandır süren mücadelesinde usta sanatçı Münir Özkul'a kızı Güner Özkul baktı. Peki Güner Özkul kimdir? Babası Münir Özkul'un ölümü ile ilgili neler söyledi?

Türk sanat camiası bugün usta sanatçı Münir Özkul’u kaybetti. Uzun zamandır hakkında çıkan öldü haberlerine isyan eden Münir Özkul’un kızı Güner Özkul “Zaten biliyorsunuz uzun bir süreçti. Defalarca asılsız haberlerle bugüne hazırlanmış olduk.” dedi. Güner Özkul kimdir? İşte cevabı…

Münir Özkul'un kızı Güner  Özkul, ” Zaten biliyorsunuz uzun bir süreçti. Defalarca asılsız haberlerle bugüne hazırlanmış olduk. Sayın Beyoğlu Belediye Başkanımız Ahmet Misbah Demircan tedavi sürecinde bizi hiç yalnız bırakmadı.

Tedavinin her anında yardımcı olduğu için çok teşekkür ederiz. Defin sürecinde de kendileri yanımızda. Hepimizin başı sağolsun. Büyük bir ihtimalle Zincirlikuyu Mezarlığı'nda defnedilecek. 

Büyük ihtimalle Pazar günü Muhsin Ertuğrul Sahnesi'nde bir tören düzenlenecek.  Daha sonra Teşvikiye Camii'nden uğurlayacağız” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Ahmet Hakan: Keşke Hakan Peker kelle paça içseydi
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!
Mustafa Keser: 20 yıl sonra Türk müziği mort olur!