Doğanın İçinde Bir Yaşam Merkezi Sea Pearl Ataköy

Şehir hayatı, doğadan uzak bir yaşam olduğu algısını iyiden iyiye hissettiriyor olsa da Sea Pearl Ataköy, bu tabuları kırmayı başarıyor.

Doğanın İçinde Bir Yaşam Merkezi Sea Pearl Ataköy

Şehir hayatı, doğadan uzak bir yaşam olduğu algısını iyiden iyiye hissettiriyor olsa da Sea Pearl Ataköy, bu tabuları kırmayı başarıyor. Doğanın içinde, denizin tam kenarında yer alıyor olması sayesinde şehir hayatının da özel bir konseptini sunmayı başarıyor.

Hem şehir hayatını hem de doğayı yaşayabilmeyi mümkün kılan özelliğe sahip olmasıyla birlikte Sea Pearl Ataköy tamamen özgün tasarım detaylarını da bulunduruyor. Ataköy sahilinden yükselen kusursuz mimariyle tasarlanmış yapıların yanı sıra aynı zamanda bir o kadar da fark yaratan hatları sunuyor olması Sea Pearl Ataköy’ü özel kılan önemli özellikler arasında bulunuyor.

Doğanın içinde bir yaşam merkezi olduğu gibi ilk bakışta tasarımda yer alan Selçuklu motiflerinin modernize edildiği görülebilir durumda. Denizden ilham alındığı gibi bunun yanı sıra eski dönem tarihinden de ilham alınıyor olması ve bu detayların birbirleriyle harmanlanıyor olması sayesinde eşsiz bir mimarinin var olduğu kolaylıkla ayırt edilebiliyor.

Sea Pearl Ataköy’de Doğayı Yaşamak

Modern bir insanın tüm ihtiyaçları düşünülerek oluşturulmuş her metrekaresinde özel olduğunuzu hissettiriyor olması Sea Pearl’i kusursuz bir yaşam alanı haline getiriyor. Doğayı yaşayabilmenin mümkün kılınmasının yanı sıra şehir hayatına ait olan her detayı da sonuna kadar yaşayabilmenin mümkün olması sayesinde insan hayatının günümüzde en önemli isteği karşılanıyor.

Denize sıfır konumunda bulunan bir yaşam alanı özelliğine sahip olmasıyla Sea Pearl Ataköy’deki seçkin mekanlarda zaman geçirebilmek de mümkün şekilde proje tasarlanmış. Deniz manzarasına karşı yemek yerken, aileyle veya bireysel olarak vakit geçirirken harika hislerin tamamı bir arada yaşanabiliyor.

Doğayı yaşamanın şehir hayatından uzaklaştırılmamış tam içerisine odaklanmış şekilde tasarlanmış olması sayesinde insan hayatının özel hale getirilmesi de mümkün kılınmış durumda. Başından sonuna kadar tüm detaylarıyla Sea Pearl Ataköy’ü yaşamak inanılmaz bir deneyimi sunuyor.

Etiketler: Sea Pearl, Sea Pearl Ataköy, SeaPearl Ataköy

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Survivor Türkiye Yunanistan'a İki Sürpriz Transfer!
Survivor Türkiye Yunanistan'a İki Sürpriz Transfer!
Hülya Avşar, 800 Bin TL'lik Yüzüğü İle Kafaları Karıştırdı
Hülya Avşar, 800 Bin TL'lik Yüzüğü İle Kafaları Karıştırdı