e-Okul VBS öğrenci giriş: Karne notu, takdir teşekkür hesaplama

e-Okul taktir teşekkür hesaplama, Milli Eğitim Bakanlığı’nın resmi web sitelerinden olan Eğitim Bilişim Ağı (EBA) sayfasında yapılabiliyor.

e-Okul VBS öğrenci giriş: Karne notu, takdir teşekkür hesaplama

e-Okul taktir teşekkür hesaplama, Milli Eğitim Bakanlığı’nın resmi web sitelerinden olan Eğitim Bilişim Ağı (EBA) sayfasında yapılabiliyor. EBA sayfasına girerek doküman indiriliyor ve Excel formatında açılan doküman ile öğrenci, ders isimlerini değiştirerek son durumu görebiliyor. Milli Eğitim Bakanlığı’nın sitesinde olan bu doküman internet olmadan da çalışabiliyor. Aşağıdaki linkten doküman sayfasına ulaşılabilir:

EBA SAYFASINA GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KARNE NOTLARI BELLİ OLDU

e-Okul karne notu Milli Eğitim Bakanlığı’nın resmi web sitesinde yayınlandı. Öğrenciler ve veliler karne notunu sisteme girerek öğrenebiliyor. Peki nasıl? Sisteme girildikten sonra sayfanın alt taraflarında yer alan ‘e-Karne’ sayfasına tıklayacak 2017-2018 eğitim-öğretim döneminde öğrencinin aldığı not belli olmaktadır. Sisteme hem masaüstü bilgisayardan hem de mobilden bağlanabilmektedir. Aşağıdaki linklere tıklayarak giriş yapılabilir:

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Çakır’dan kutlama sonrası Oktay açıklaması
Deniz Çakır’dan kutlama sonrası Oktay açıklaması
Deniz Seki ameliyat oldu!
Deniz Seki ameliyat oldu!