STRADA BAHÇEŞEHİR PROJESİ

İstanbul'un gün geçtikçe değerine değer katlayan ilçelerinden Bahçeşehir'de Akzirve Gayrimekul imzasıyla Strada Bahçeşehir projesi toplam 2.500 adet konut ve 100 adet ticari birimden oluşuyor.

STRADA BAHÇEŞEHİR PROJESİ

İstanbul'un gün geçtikçe değerine değer katlayan ilçelerinden Bahçeşehir'de Akzirve Gayrimekul imzasıyla Strada Bahçeşehir projesi toplam 2.500 adet konut ve 100 adet ticari birimden oluşuyor. Aile konseptinde 3 etap olarak inşa edilecek projede daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak dizayn edildi. Projede bulunan dairelerin büyüklükleri 60 metrekare ile 243 metrekare arasında değişiyor.

BENZERSİZ LOKASYON AVANTAJI

İstanbul'un düzenli ve planlı yapılaşan ilçesi Bahçeşehir'de hayata geçirilen Strada Bahçeşehir projesi yatırımcılarına benzersiz bir lokasyon avantajı sağlıyor. Değerine değer katarak büyüyen Bahçeşehir, İstanbul'un Avrupa'ya açılan kapısı olarak nitelendiriliyor. Bir yanında Avrupa’nın en büyük havalimanı, diğer yanında İstanbul’un heyecanla beklenen yeni boğazı Kanal İstanbul olan Strada Bahçeşehir projesi Yavuz Sultan Selim Köprüsü ile batı İstanbul’un bağlandığı kavşak noktasında yer alıyor. Bahçeşehir; modern mimari yapıları, benzeri kentin hiçbir noktasında görülemeyecek büyüklükte şehir parkları, her gün gelişen sosyal imkânlarıyla vazgeçilmez bir yaşam alanı sunuyor.

İSTANBUL'DA İTALYAN RÜZGARI ESECEK

İtalyanca'da cadde anlamına gelen Strada, İtalya'nın yaşam dolu, neşeli insanlarıyla dolup taşan, çiçek kokan, hayat veren muhteşem caddelerini İstanbul'a taşıyor. Strada Bahçeşehir de bu anlayışla İstanbul’un canlı, keyifli ve benzersiz yeni sosyal merkezi olma iddiasıyla hayatımıza giriyor. Kafeler, restoranlar, butikler, bankalar, marketlerle dolu caddeye bir asansör mesafesinde. Avrupa’nın en büyük havalimanı olan üçüncü havalimanına 20 dakika uzaklıkta. İstanbul Avrupa yakasının en büyük yaşam parkı olan Hayat Park’a bisikletle sadece 5 dakika. Kentin tarihini değiştirecek, heyecanla beklenen Kanal İstanbul’a 10 dakika mesafede.

Strada Bahçeşehir'nin sosyal donatıları arasında açık otopark, kapalı otopark, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, kafe, restoran, mağaza, market, açık hava oyun alanları ve geniş parklar yer alıyor.

STRADA BAHÇEŞEHİR PROJESİNE YAKIN OKULLAR

Gökkuşağı Koleji, Büyükçekmece Doğa Okulları, Büyükçekmece Ruhi Sarıalp Spor Lisesi, Bahcesehir İmkb ATL EML, Nakipoğlu Cumhuriyet Anadolu Lisesi, Toki Örnek Ortaokulu, Bahçeşehir Atatürk Anadolu Lisesi, Çakmaklı Cumhuriyet Anadolu Lisesi, Bahçeşehir Okyanus Koleji, Istanbul Akademi Koleji, Özel Boğaziçi Lisesi, Okyanus Koleji, Cihangir Koleji Bahçeşehir Kampüsü, Bahçeşehir Doğa Koleji, FMV Isik Okullari Ispartakule, Mev Koleji Büyükçekmece, Özel Esenyurt Sınav Lisesi, MEF Okulları Bahçeşehir, Bahçeşehir Oxford Doğa Koleji, İbrahim Özaydın İÖO, Bilfen Bahçeşehir İlköğretim Okulu, Alkev Alman Koleji, Bahcesehir Amerikan Kultur Koleji

STRADA BAHÇEŞEHİR PROJESİNE YAKIN ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

Hillpark Bahcesehir, Titanic AVM Ispartakule, Akbatı, Nmerkez AVM, Eskule, Parkway, Sunflower Life Center, Metro Gross market, Prestige Mall, Atrium, Esenyurt N Merkez AVM

STRADA BAHÇEŞEHİR PROJESİNE YAKIN HASTANELER

Lokman Hekim Poliklinigi, VM Medicalpark Bahçeşehir, Özel VM Medical Park Hastanesi Bahçeşehir, Özel Reyap Hastanesi, Eslife Hospital, Özel Esencan Hastanesi, Esenyurt Devlet Hastanesi, Hale Ishakoğlu Kızılay Hastanesi, Avrupa Goz Merkezi Esenyurt, Bahçeşehir Semt Polikliniği, Kolan Tip Merkezi Esenyurt, Acıbadem Bahçeşehir Tıp Merkezi, Yeni Hayat Tıp Merkezi, Elitium Cerrahi Tıp Merkezi, Özel Esenşehir Tıp Merkezi

Kaynak: https://www.projedefirsat.com/akzirve-strada.html

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başarılı Oyuncu Barış Aksavaş Çarpışma'ya Katıldı
Başarılı Oyuncu Barış Aksavaş Çarpışma'ya Katıldı
Ünlü şarkıcının görüntüleri internete sızdı!
Ünlü şarkıcının görüntüleri internete sızdı!