Çağla Şikel neden youtube kanalı açtı? Çağla Şikel'in parası mı bitti?

Ekranlarda bir çok alanda izleyici karşısına çıkan Çağla Şikel şimdi de YouTube kanalında! Kanalı hakkında bir çok eleştirilere maruz kalan Şikel, aynı zamanda özel hayatı ve kanalı hakkında da çarpıcı açıklamalarda bulundu.vv

Çağla Şikel neden youtube kanalı açtı? Çağla Şikel'in parası mı bitti?

Ekranlarda bir çok alanda izleyici karşısına çıkan Çağla Şikel şimdi de YouTube kanalında! Kanalı hakkında bir çok eleştirilere maruz kalan Şikel, aynı zamanda özel hayatı ve kanalı hakkında da çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yepyeni bir alanda karşımıza yeniden çıkan Çağla Şikel makyaj, saç ve kıyafet kombinleri hakkındaki deneyimlerini takipçileriyle paylaşıyor. 

Şikel kanalı hakkında, “Ünlü olmamız YouTube için dezavantaj. Bizleri burada çok istemiyorlar. “Paran bittiği için mi buraya geçtin?” diyenler oluyor.” Bir zamanlar evlilikleriyle herkesin beğenisini alan Çağla Şikel ve Emre Altuğ boşandıkları zaman herkesin afallamasına neden olmuştu. Boşansalar bile hala örnek ebeveyn ilişkileri olan Şikel, “Biz iyi boşanmayı başaran çiftlerdeniz.” dedi. Aynı zamanda manken olmasına rağmen 2 erkek çocuk annesi olan Çağla Şikel tek çocuk yapıp doğumdan korkan annelere ve doğumdan korkan kadınlara da seslendi, “Kimse oram buram sarkacak diye korkmasın mutlaka ikinci çocuğu yapsın.” tavsiyelerinde bulundu.

çağla şikel özel hayatı ve youtube kanalı hakkında ilginç açıklamalarda bulundu

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Çakır’dan kutlama sonrası Oktay açıklaması
Deniz Çakır’dan kutlama sonrası Oktay açıklaması
Deniz Seki ameliyat oldu!
Deniz Seki ameliyat oldu!