Tabipler Birliği'ne bir tepki daha!

Sağlık Platformu'ndan yapılan açıklamada, teröristleri öven Tabipler Birliği'ne çok sert tepki gösterildi.

Tabipler Birliği'ne bir tepki daha!


Sağlık Platformu'ndan yapılan açıklamada ''Türkiye kendi dinamikleri ile büyük gayretlerle muasır medeniyetler seviyesine gelmeye başlamışken, içten ve dıştan bu ilerlemeyi durdurmaya çalışanların varlığı hepimiz tarafından bilinmektedir.

Ölü toprağının üzerimizden kalkmasıyla; Bu necip milletin evlatlarından oluşan Türk Ordusunun hak ettiği itibarı tüm dünyaya örnek olacak şekilde kazanması en büyük gurur kaynağımızdır.

Resmin bütününü görmek istemeyen ve/veya göremeyen ; Afrin’de yürüttüğü kahramanca mücadeleyi haksız bir işgalmiş gibi gösteren, teröristleri öven başında Türk ibaresi bulunan Tabipler Birliği ve onun gönül ve işbirlikçileri şunu iyi bilsinler ki, bu ülkenin vatanını, milletini, bayrağını ve devletini seven çok büyük bir sağlıkçı çoğunluğunun yanında siz bir azınlıksınız.

Hiçbir şekilde hekim ve sağlıkçı camiasını temsil etmeyen bu oda, maalesef meslek odası seçimlerinde sandık başına gitmeyen geniş meslektaş kitlesinin boşluğundan faydalanıp genelin sorunlarını çözemeyen uzlaşı dilinden uzak bulundukları odayı fayda sağlamadıkları gibi işgal etmektedirler.

Buradan güzel ülkemizin tüm insanlarına şu mesajı veriyoruz : Bu ülkenin başta hekimler olmak üzere tüm sağlıkçıları, çok azı müstesna olmak üzere ezici bir çoğunluğu kendisini okutup büyüten bu millete ve bu devlete asla hainlik yapmaz, hainlik yapanları da aralarında barındırmaz. Türk Tabipler Birliği başta olmak üzere bütün devletine milletine yabancılaşmış bu yerleri, bu azınlıktan kurtarmak için meslek odası seçimlerinde sandığın başına gitmek artık milli bir görev olmuştur.

Kurumsal anlamda yapıcı, sonuç odaklı, hekimlerimizin sorunlarını ekip ruhuyla kurumlar arası iletişimde pozitif bir dille odaklanarak motivasyonlarına katma değer sağlayan bir oda anlayışını Türkiye’mize kazandırmak istiyoruz. İstanbul Sağlık Platformu olarak çıktığımız bu yolda düşüncesi, görüşü ne olursa olsun Bayrağımıza, Milletimize, Vatanımıza, Devletimize saygılı olan herkesi kucaklayan bir anlayışın temsilcisi olmak boynumuzun borcudur. Gelişen Türkiye’nin Sağlık’ta sesi olmak dileğiyle tüm Kamu Oyuna saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

İstanbul Sağlık Platformu Başkanı
Ali Murat Duman

İstanbul Sağlık Platformu Başkanı GÜNCEL Haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Çakır’dan kutlama sonrası Oktay açıklaması
Deniz Çakır’dan kutlama sonrası Oktay açıklaması
Deniz Seki ameliyat oldu!
Deniz Seki ameliyat oldu!