Cumhurbaşkanı Erdoğan Kaçan Kaçana

Son dakika güncel haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kaçan Kaçana

Cumhurbaşkanı Erdoğan Antalya'da

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmalarından satır başları:

Bu topraklar hala İslam'ın kalesiyse bunu şehitlerimize borçluyuz. Medeniyet değerleri ile bağı zayıflayan bir milletin varlığını sürdürmesi mümkün değildir.

Bu millet efendimize hürmeten ordusuna 'Muhammed' dememiş 'Mehmetçik' ismini verecek kadar Peygamber aşığı bir ümmettir. Olur ya sevgili Peygamberimize yakışmayacak bir hareket olur diye bu ismi vermemiş.

Türkleri İslamsızlaştırma projeleri her seferinden akamete uğratılmıştır. Şu anda Mehmetçiğimiz Afrin'e yürüyor. Afrin'e girdi giriyor. Bu ne için zevk için mi, toprakları işgal etmek için mi? Hayır hayır hayır! Şu anda 3,5 milyon mülteci ülkemizde. Mecburiyetimiz mi vardı? Bizde vicdan var. İslam 'sığınana kapını' aç diyor.

El Kaide, DEAŞ gibi eli kanlı çeteler de aynı  şekilde bu küresel projenin ürünleridir, araçlarıdır. Bu terör örgütlerinin  saflarında savaşanlar neredeyse sadece Müslüman kanı dökmüşlerdir. Üstelik bir  taraftan masum insanların kanını su gibi akıtırlarken diğer taraftan da İslam  düşmanlarına istismar edebilecekleri bolca malzeme vermişlerdir. Bu örgütlerin  bir başka gayesi de sahih İslam anlayışıyla Müslümanlar arasındaki o muhkem bağı  kopartmaktır. Dinimizi tahkir edenler ile dinimizin kavramlarını bu amaçla  kullananlar aslında aynı plana hizmet ediyorlar. Biri timsahın alt çenesi diğeri  de üst çenesidir. Ancak her ikisinin de hedefi Müslümanlardır."

 

Kongre öncesi vatandaşlara seslenen Erdoğan'ın açıklamaları:

Biz bu millete sevdalıyız. Çok şükür milletimiz de bize sevdalı. Çıkarken bir şey söylemiştik. Uzun ince bir yoldayız diye. Bizim bir aşkımız var oraya ulaşacağız.

Bir yolculukta hazırlığın içindeyiz. Mart 2019 Kasım 2019. Türkiye bir dönüşüm yaşıyor.

Gelirken rakamları aldım. Afrin'de mehmedimiz var, silahlı kuvvetlerimiz, polisimiz, jandarmamız var. Afrin kuşatma altında etkisiz hale getirilen terörist sayısı 3 bin 200'ü aştı

"Onlar kaçacak biz kovalayacağız"

"Kardeşlerim hamdolsun şuan Afrin kuşatma altında ve etkisiz hale getirilen terörist sayısı 3 bin 200'ü aştı. Biz buralara 18 milyon kilometre karelerden geldik. Küçüldük küçüldük. Artık biz bu 780 bin kilometre karede kimseye ameliyat yaptırmayız. Şimdi işte inlerine girdik. Kaçan kaçana. Onlar kaçacak biz kovalayacağız."

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gündeme bomba gibi düştü Beren Saat'i istememişler
Gündeme bomba gibi düştü Beren Saat'i istememişler
Natalia Oreiro'dan Dünyayı şaşırtan İstek!
Natalia Oreiro'dan Dünyayı şaşırtan İstek!